8 komentářů
Tak teď
| 11.03.20 12:44
opravdu upřímně závidím. A utírám slzu v oku. Takto by se mi líbilo žít.
UP
Ladislav
| 11.03.20 12:29
... možná by stálo za úvahu doplnit fotogalerii u každého záměru i snímkem z platného územního plánu. .. třeba z koordinačního výkresu ...
... Já nevim.
šakal
| 12.03.20 02:59
Zas tu budu za "hejtra", "hnidopicha" a "prudiče', ale mě to přijde ňáký takový jako moc westernový. Bejt to chajda na víkend, tak snáď jó! Ale takhle?...
Když se člověk podívá, jak vypadaj třeba rekreační sruby kolem Kocáby nebo v osadě Colorado, tak je mu jasný, že buvolí rohy ve štítě jsou jen dojemně milou romantickou nadsázkou, a nikoliv projevem nějakého zásadního životního postoje, který by se projevoval třeba odporem vůči zákazu otrokářství nebo odmítáním omezování vlastnictví ručních palných zbraní. Ale tady mám dojem, že jde o domek, který se omylem trefil do středních Čech namísto Oklahomy.
Nejkrásnější je na tom celém ten plot - opravdu luxusní! Ten vskutku patří do Zadní Třebáně a nikoliv do městečka "Hard Times".
Škoda
Jaromír
| 12.03.20 07:09
že to nemá okap.
re Škoda
| 12.03.20 08:43
okapy to samozrejme ma, je to vidiet aj na fotkach aj v nakresoch.
Dotaz na materiál
Pavla
| 16.03.20 05:02
čím je prosím stavba obložena? je to termowood nebo obyčejný modřín, borovice ... ? děkuji
Cena?
Richard
| 16.03.20 07:03
Jaká je finální cena tohoto domu, na klíč?
Ten plot !
Dr.Lusciniol
| 17.03.20 10:32
Nadhera ! To nema chybu. To by nedokazal navrhnout zadny architekt. On totiz clovek nedokaze sam uplne vsechno, ale kdyz tomu da i cas . . . . . . .
Jinak barak take jde. Ale to svisle oblozeni, to neni "zeme ceska, zeme ma". To je "divokej zapad" jak Brno. Kdyby to byl WRC (western red cedar) nekde u more v Oregonu tak nenatreny za par let by byl nadherne stribrny.
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.

Více staveb od Sodomka Sodomková Architekti