Adresa: Kulturní dům DKO, prostranství přilehlá kinu Dukla, Jihlava, Česká republika
Investor:JSAF, o.s.
Realizace:09-10 / 2009


zpět na článek
6 komentářů
East Silver v DKO v Jihlave
Anna
| 11.11.09 11:00
Nejlepsi reseni trhu East Silver za posledni 4 roky a uzasne message pockets! Diky Anna & Miriam
podoba 13. ročníku MFDF
Lenka
| 11.11.09 02:48
Fotky v článku nejlépe přiblíží dílo a atmosféru festivalu, za kterou moc děkujeme Josefovi a jeho týmu. Originál nápad, kterým byli všichni účastníci festivalu nadšeni. Super nápad, provedení a těšíme se na další ročník
Galerie
Karina Tarakan
| 13.11.09 11:14
Nebyla jsem sice na kazdem rocniku festivalu, ale na par jo a musim rict ze letosni festival mel hodne prjemnou atmosferu. Nejvetsim zazitkem pro mne mimo filmy byla venkovni "galerije"- to je totiz ziva konceptualni instalace (objekt se schrankami, ktery je na tolika fotkach clanku, pokud clovek nebyl zrovna hostem festivalu, videt nemohl ). Vsech 6 "beden" v alei u Dukly ze zacatku zakryto lesenarskou siti. Behem dne- prace vevnitr, a o pulnoci symbolicke zahajeni s rozriznutim siti, pripitky a oslava jakse patri na vernisazich. Tesila jsem se az na posledni den kdy vsichni galerii se dalo projit na jednou. Podtvrdil se mi totiz muj prvni dojem ze galerije byla skvelym napadem, ktery se navic drzi pohromade diky cernobile kresbe.
co to...?!
profiarch
| 13.11.09 12:53
Proč to tu je, dyť to neni architektura! Ani barak ani pořádný interiér s nějakým dyzajnem. Navíc už to neexistuje. Fakt nechápu. Dělané je to asi na chvilku, kde je nějaká kvalita detailu. Věnujme se tu raději skutečné architektuře!
teda
Karina Tarakan
| 13.11.09 02:11
Pane profiarch, jste asi tak trochu mimo. Zajimalo by mne hlavne kdo se skryva pod tak skvelou prezdivku. Jo a aby jste neco chapal, staci pozorne cist autorskou zpravu kdyz tak.
Kefalín
ententyky
| 13.11.09 03:14
A čo je to také "skutečná architektura", Kefalín?
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.

Více staveb od ECHT architektura