Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
vetschpartner Landschaftsarchitekten picture
vetschpartner Landschaftsarchitekten
* 2008 - Curych, Švýcarsko

Neumarkt 28, CH-8001 Curych
tel: +41 43 244 82 00
fax: +41 43 244 82 10
e-mail:
web:
Vetsch picture Walter Vetsch
hlavní architekt
* 1951

Walter Vetsch působí jako zahradní a krajinářský architekt již od roku 1975. V roce 1984 se stal členem Švýcarské konfederace krajinářských architektů BSLA, o 13 let později členem Švýcarské asociace inženýrů a architektů SIA. Po několikaleté spolupráci s partnery Urs Baumgarten, Nils Lüpke a Jurg Zollinger založili v roce 2008 společnost Vetschpartner. Dnes ateliér trvale zaměstnává 10-12 osob.
Těžištěm jejich tvorby je městské prostředí. Spolupracují s celou řadou známých architektů jako Foster + Partners, Max Dudler aj. V portfoliu jejich práce se objevují velmi různorodé projekty. Od obnovy hřbitova, areálů a zařízení pro volný čas, revitalizace bývalých průmyslových areálů, zoologických zahrad a administrativních komplexů až po urbánní prostory kolem obytných souborů, areály hotelů a soukromé zahrady. Aktivně spolupracují s celou řadou architektů na veřejných soutěžích.
Tým architektů o sobě tvrdí, že se snaží jednat s klienty jako s rovnocennými partnery, kteří se nebojí vyzkoušet nové věci. Krajinářská architektura v jeho pojetí určuje hranice a přechody urbanizovaného světa, pohybuje se ve ‘fascinujícím poli napětí mezi krajinou a architekturou‘. Při práci na projektech se řídí ideologií, že žádné místo není shodné, každý úkol je stejně náročný, zkušenosti zajišťuje kontakt se zemí a zvědavost je pohonným prvkem.

Realizace a projekty
Návštěvnost: 5421 čtenářů
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.