Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Holandsko 2009

Historicky první cesta archiwebu za holandskými stavbami se uskutečnila již v roce 1998. Na deštivě mrazivou atmosféru školního výletu se však mnoho vzpomínek ani fotografických podkladů nedochovalo. Další výprava v roce 2003 už byla plně pod naší kontrolou. Tehdy, jen pár dní po svatbě, sbalili oba svědkové novomanžele Kratochvílovi a vypravili se na dvoutýdenní pouť podmořskou zemí (třetina Holandska leží pod hladinou moře) protkanou stovkami vodních kanálů. V dalších letech jsme uskutečnili jen krátkodobé výpady do Holandska. Ať už to bylo na přednášky, konference, výstavy nebo čerstvě dokončené stavby, ale na řádnou revizi jsme si našli čas až letos.
Petr Šmídek

Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.