Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Skandinávie 2007

Na začátku léta jsme dostali dopis od Matěje Kosíka z pražské ČVUT. Poprosil nás, zda bychom nemohli na našich stránkách uveřejnit informace o jejich plánovaném výletu za „moderní a současnou architekturou Finska a Švédka“. Po důkladném prostudování programu se nám tato studentská akce natolik zalíbila, že jsme se rozhodli na výpravu vyslat také někoho z naší redakce.
Lze jen těžko uvěřit, že skoro celé břímě výletu spočívalo jen na dvou lidech (vedle Matěje ještě Eva Bečvářová). Během dvanácti dokonale naplánovaných dní jsme zavítali do mnoha měst a viděli zde 73 zajímavých realizací. Už při odjezdu z Prahy dostal každý z účastníků stostránkového průvodce s vyčerpávajícími informacemi o tom, co nás na trase očekává. Na palubě autobusu byla k dispozici také malá knihovna a několik odborných filmů.
Jestli Eva s Matějem připraví něco podobně příjemného také v příštím roce, tak si už dopředu rezervuji jedno místo. Ať už se pojede kamkoliv, tato mladá dvojice je zárukou obohacujících architektonických zážitků.
Petr Šmídek

Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.