Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Paříž 2007

Pro letošní rok jsme se rozhodli místo klasického archiwebálního výletu navštívit a podrobněji zmapovat několik evropských metropolí. Bez větších úvah padla první volba na Paříž, která je na našich stránkách zastoupena většinou staršími a nekvalitními fotografiemi. Během pěti červnových dní jsme navštívili 65 staveb, mezi kterými nechyběly secesní domy Hectora Guimarda, betonové prvotiny bratří Perretů, neohrabaná postmoderna, ani práce nejmladší digitální generace. Kromě notoricky známých staveb, jako jsou Le Corbusierovy domy, Centre Georges Pompidou nebo Fondation Cartier, jsme do programu zařadili i některé neprávem opomíjené stavby, které si zaslouží být na archiwebu.
Podobně jako je tomu i u jiných výletů, jednotlivé stavby budeme na archiwebu aktualizovat či přidávat průběžně. Předpokládáme, že převážnou část staveb stihneme zveřejnit v průběhu léta a podzimu. V tuto chvíli Vám přinášíme alespoň malou ochutnávku v podobě tradičního "palubního" deníku.
Martin Rosa a Petr Šmídek

Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.