Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
TAROS NOVA s.r.o. picture
TAROS NOVA s.r.o.
Chodská 697, 75661 Rožnov pod Radhoštěm
tel: 571655176
fax: 571655176
e-mail:
web:

Historie firmy TAROS NOVA se začíná psát v roce 1996, kdy byla založena panem Radkem Ondruchem, a to jako soukromá firma s několika zaměstnanci. Ve své době se zabývala především truhlářskými a tesařskými pracemi.
Během let se však firma specializovala na potřeby zákazníků v oblasti střešních konstrukcí a plášťů. Hlavní náplní se tedy staly komplexní dodávky střech „na klíč“.

V roce 2000 se firma transformovala z fyzické osoby na právnickou a vznikla tak společnost TAROS NOVA s.r.o., která navázala na koncepci uspokojování potřeb zákazníků, dodávku komplexních služeb a firemního rozvoje.
Proto dnes již poskytuje veškeré dodavatelské i montážní služby týkající se všech druhů dřevěných a ocelových konstrukcí, včetně kompletní dodávky návrhu konstrukce, statického posouzení až po dodávku střešních plášťů. Při realizaci klade důraz nejen na kvalitu, ale i na profesionalitu. Díky bohatým zkušenostem může společnost TAROS NOVA s.r.o. do svého portfolia zařadit nejednu architektonicky zajímavou stavbu.

Od roku 2002 je společnost TAROS NOVA s.r.o. členem „Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů v ČR“.

Zaměření firmy
·    projekční práce, statické posudky, rozpočty
·    dřevěné a ocelové nosné konstrukce střech
·    kompletní střešní pláště
·    rekonstrukce střech (včetně historických a památkově chráněných)
·    atypické dřevostavby
·    pokrývačské, klempířské a tesařské práce
·    prodej vybraných stavebních materiálů a spojovacích prostředků (pro dřevěné konstrukce)

Společnost rovněž nabízí dodávku pouze části střešní konstrukce podle zadání (např. krov, vazníky)    a montáž ponechává zákazníkovi, popřípadě mu poskytne odborný dozor na stavbě pro sestavení samotné konstrukce.

Odborné konzultace
Společnost TAROS NOVA s.r.o. poskytuje odbornou pomoc. Ráda Vám odpoví a pomůže vyřešit sporné či nejasné záležitosti dřevěných a navazujících konstrukcí, anebo Vám projekčně zpracuje
tu část projektu, která svou složitostí a rozsahem vyžaduje hlubší odborný přístup.

Záruka kvality
Kvalita provedených prací je na velice vysoké úrovni, díky níž může společnost poskytnout dlouhodobé záruky. Veškeré práce jsou prováděny na základě projektové dokumentace v souladu s příslušnými technickými normami
Reference

Jízdárna Čapí hnízdo


Aquapark Hranice na Moravě


kostel v Košicích, SK

Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.