Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Kulatý stůl I. - architektonické školství
Městská knihovna Ostrava, 16. 6. 2006
Organizátoři: Era 21 a Centrum nové architektury (CNA)

Komentáře
Poznámka k "expozé" Franty "SEDLO" ( Sedláčka. Jirka Jira 04.10.06 15:22
Když čtu příspěvek od Franty Sedláčka vžtdycky si vzpomenu na Jeho Strudentské postoje a diskuse s budoucím profesorem Sedláčkem Ať už byl jaký chce. Trochu mi to ale koliduje s profesním profilem Franty Sedláčka , který za tu dobu co jsem já postavil padesát baráků se živil nějakými zahrádkami. Takže si myslím , že názory člověka , který neví o co jde je třeba brát s rezervou. O kvalitě architektury to sice nevypovídá nic, ale přece. Architektů jsou tři druhy : Jedni architekturu ělají a jejich práce hovoří za ně. Pak jsou tro architekti, kteří o architektuzře pouze hovoří a na ty je třeba si dát bedlivý pozor, protože jejich názory mohou být velmi zavádějící. Třetí sorta jsou architekti, kteří si o architektuře něco pouze myslí a ny ty opět velký pozor. Protrože jejich soudy bývají absolutistické , podle čehiž je snadno vyselektujeme.
Zdraví vás Alva Dusík a nic ve zlým.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.