Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Benešov chce vybudovat atletický areál

Benešov - Benešov chce vybudovat atletický areál s běžeckým oválem a sportovišti pro technické disciplíny. Vzniknout by měl v lokalitě Na Sladovce, řekl dnes novinářům starosta Petr Hostek (ČSSD).

Poukázal na to, že poblíž je zimní a plavecký stadion. V zimním stadionu by měli mít atleti ubytování. "Aniž bychom si to uvědomili, tak tady máme unikátní možnost vytvořit dost neopakovatelný areál v rámci středních Čech," míní Hostek.

Na podobě budoucí šestidráhy s umělým povrchem nyní pracuje komise pro architekturu a rozvoj. "Měl by vzniknout plnohodnotný atletický areál. Samozřejmě nebudou okolo tribuny pro 30.000 diváků, ale pro tréninkové účely by to mělo sloužit naprosto plnohodnotně," uvedl Hostek.

Místo pro trénování atletů v Benešově schází a mladí sportovci musejí dojíždět do Vlašimi. Zájem o atletiku ve městě přitom podle starosty roste.

Bývalé vedení radnice chtělo v této oblasti v jihovýchodní části města vybudovat rekreační areál Sladovka s in-linovou dráhou, lezeckou stěnou a discgolfovým hřištěm. Současné vedení výkupy pozemků potřebných pro tento projekt zastavilo, podle Hostka to ale neznamená, že tam lesopark nemůže vzniknout. Nejdříve je ale podle něj potřeba na tuto akci najít peníze. Pokud by se vše podařilo, mohli by podle Hostka rekreační areál využívat také sportovci v rámci tréninku.
Autor: ČTK, 10.06.16 16:45
Návštěvnost: 1554 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.