Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
PechaKucha Night Plzeň vol.12

První letošní PechaKucha Night (dále PKN) v letošním roce otevírá Depo2015! 20.2.2015 ve 20:15 se staneme součástí zahájení Festivalu světla a chystáme se být větší, než kdy dříve. Čeká Vás tentokrát 12 skvělých hostů a poodhalení plánů na rok 2015.
„Jsme rádi, že můžeme otevřít DEPO2015, je to prostor, který máme v plánu už 2 roky zpátky, kdy jsme se dozvěděli, že bude prostor volný, zároveň je to jedno z vyústění spolupráce 
s Plzní 2015”, říká Jakub Mareš ze spolku k světu..
Díky videohangoutu se již podruhé spojíme se zakladateli PKN v Tokiu. Mezi vystupujícími jsou například japonská umělkyně Hiroko Matsushita, fotografka Vendula Knopová, ilustrátorské duo David Böhm a Jiří Franta nebo výjimečný grafický designér Petr Babák. Afterparty Vás provedou The Love Songs Orchestra společně s DJ Gadjo.cz
Alice Slavíčková týmu PechaKucha Night dodává: „Snažíme se propojovat lidi neotřelým způsobem, a ukazovat jim zapomenutá místa v Plzni. Zatím se nám daří vyhledávat stále nové osobnosti, prostory, a s nimi nové výzvy, to nás na té práci baví nejvíc.“
Seznam přednášejících: Hiroko Matsushita, Vendula Knopová, David Böhm a Jiří Franta, Adam Havlovic, Lukáš Kordík a Števo Polakovič / GutGut, Petr Babák / Laboratoř, Jan Alex Jindrák / Urban Expedition, Jan Gemrot, Ondřej Frunc a Cyril Holub, Martin Jaroš, G. Matušková, Š. Svoboda, Š. Kuczman, David Černý.
PechaKucha Night je akce, která se současně odehrává na mnoha místech po celém světě, 
a přináší zajímavá témata v originálním formátu. Každý vystupující má k dispozici 20 vteřin x 20 snímků prezentace. Výsledkem je intenzivní náboj informací, bez zbytečných řečí.
Vstupenky jsou k dispozici od 20.1.2015 (za cenu 150Kč nebo 200Kč), možnost zakoupení na místě před začátkem akce.

Více informací >
Zdroj: Lucie Filipová
Vložil: Tisková zpráva, 17.02.15 07:30
Návštěvnost: 2907 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.