Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Do Ostravy přijede oceňovaný český architekt Jan Šépka

Jan Šépka patří k architektům, kteří se rádi pohybují na poli experimentální architektury. Jeho tvorba často překračuje do výtvarné sféry a přiklání se k hravosti. Ve své přednášce, která se uskuteční 27. listopadu 2014 od 18:00 hodin v ostravském Antikvariátu a klubu Fiducia, představí právě ta díla, pro která jsou tyto vlastnosti nejtypičtější.

Jan Šépka se narodil v roce 1969 v Praze. Vystudoval Fakultu architektury ČVUT a Školu architektury AVU v Praze. V roce 1994 inicioval spolu s
Michalem Kuzemenským spolek Nová česká práce. V roce 1998 spoluzaložil a byl společníkem kanceláře HŠH architekti, která fungovala do roku 2009. Poté založil vlastní kancelář Šépka architekti : www.sepka-architekti.cz. V letech 2004 -2014 působí jako pedagog na Fakultě architektury ČVUT v Praze. Od roku 2014 je vedoucím Kanceláře projektů a soutěží na IPR v Praze a od září 2014 vede ateliér A1 na UMPRUM. Řada projektů, na kterých se podílel, získala ocenění v ČR i v zahraničí. K nejznámějším patří úpravy Horního náměstí v Olomouci, Arcidiecézní muzeum v Olomouci, vila v Berouně, vila Hermína nebo Pokoj v krajině v Modravě.

Akci pořádá Antikvariát a klub Fiducia ve spolupráci s historikem umění Martinem Strakošem.

Vstupné dobrovolné.

Více informací >
Zdroj: Antikvariát a klub Fiducia
Vložil: Tisková zpráva, 25.11.14 16:35
Návštěvnost: 3416 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.