Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
STOPKA otevřela v Praze nový showroom s italským designem
STOPKA otevřela v Praze nový showroom s italským designem

Společnost STOPKA nabízející nábytek a interiérové doplňky světových značek rozšířila v srpnu svou prodejnu v Praze o další prostor. V novém showroomu má výhradní zastoupení na italské značky Minotti, Armani Casa a další. V původním showroomu zastupuje německé renomované značky, např. spotřebiče Miele, kuchyně SieMatic, sedačky, postele či šatny.

Oba prostory, které se nacházejí v Klimentské ulici v Praze, byly vytvořeny tak, aby poskytly dostatek místa pro nabídku co největšího počtu produktů. Zákazníci a návštěvníci mají při výběru luxusního interiéru možnost si vše prohlédnout na vlastní oči a samozřejmě také vyzkoušet a osahat.
 

Nový showroom Klimentská 48 o rozloze 350 m2 prezentuje výrobky předních italských značek jako jsou Minotti, Armani/Casa, Armani/Dada, Vibieffe a další. Pro značku Minotti, která nabízí jedinečný design a precizní zpracování, navrhuje exkluzivně studio Dordoni architekts (Arch. Rodolfo Dordoni). Otevřené a světlé prostory poskytují produktům Minotti dostatek místa pro prezentaci a dávají možnost představit kolekci novinek sedacího nábytku, jídelního setu, ložnice a další z Milánského veletrhu 2012.


V nové prodejně s osvětlením od návrháře Ronyho Plesla je rovněž k dostání široký výběr výrobků značky Armani. Prostor byl navržen tak, aby podtrhl atmosféru Armani lifestyle. Celou kolekci navrhuje sám Giorgio Armani. Mnoho jeho produktů jsou limitované edice. K vidění je zde i nevšedně zpracovaná kuchyň od firmy Armani/Dada, která vsadila na netradiční a přesto funkční vzhled. Kuchyně je vyrobena z prvotřídních materiálů a její eleganci podtrhují zvolené doplňky (jídelní servis, vázy, lampy). Dále jsou zde umístěny solitérní kusy nábytku jako sofa, jídelní stůl, židle ad. K vidění je v novém showroomu i designová koupelna nebo světla značky Artemide od společnosti Bulb.
V tradičním showroomu Klimenská 46 na ploše 1000 m2
prezentuje společnost STOPKA renomované německé značky, např. spotřebiče Miele, kuchyně SieMatic, sedačky a další nábytek od značek COR, Rolf Benz, Walter Knoll, špičkové postele Schramm a Wittman, šatny Interlübke, zahradní nábytek DEDON a další.


Firma STOPKA působí na trhu již od roku 1990. Má dlouholeté zkušenosti se zařizováním interiérů a s prodejem exkluzivních produktů. Je absolutní špičkou ve svém oboru. Velmi často také spolupracuje s těmi nejlepšími architekty. STOPKA vychází vstříc jejich návrhům, poskytuje výhodné podmínky pro spolupráci a vlastní seberealizaci.

Jste zkušený architekt a měl byste zájem o spolupráci? Kontaktujte jednatele firmy pana Miroslava Stopku na tel. čísle +420 221 851 045 nebo na emailu info@stopka.cz

www.STOPKA.cz
Zdroj: STOPKA s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 18.09.12 09:00
Návštěvnost: 9459 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.