Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
primus arkitekter
* 2008 - Kodaň, Dánsko

Pasteursvej 24, 4.sal / etage 6, DK-1778 Kodaň
tel: +45 2858 3872
e-mail:
web:
Bülow picture David Bülow
hlavní architekt
* 1973 - Kodaň
Appel picture Per Appel
hlavní architekt
* 1962 - Kodaň

Lidé
Architektonickou kancelář Primus arkitekter založili v roce 2008 David Bülow, architekt a dřívější partner witraz architects + landscape a Per Appel, architekt a vyučený tesař.

Kancelář
Filozofie kanceláře je založena na kombinaci práce ve studiu a procesu vlastní realizace projektu. Tento přístup k architektuře umožňuje podílet se na všech fázích projektu. Cílem je vytvořit architektonickou laboratoř pro řešení šitá na míru.

Design
Každý projekt je jedinečný a náročný program a budoucí uživatelé jsou klíčovými východisky při práci na projektu, bez ohledu na měřítko. Znalost a pochopení materiálů jsou nedílnou součástí návrhu, což přináší volnost při hledání nových prostorových a materiálových řešení. Vnímání estetického, fyzického a psychického významu světla je v jádru každého návrhu.

Realizace a projekty
Návštěvnost: 16994 čtenářů
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.