Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Pontte picture
Pontte
Zázmolí 449, 67911 Doubravice nad Svitavou
tel: 774 423 560
e-mail:
web:

Firma Jiří Novotný je provozovatelem specializovaného elektronického obchodů www.pontte.cz se zaměřením na prodej vybavení pro obce a firmy. Působíme na českém trhu od roku 2007 a postupně jsme v oblasti městského mobiliáře zahájili spolupráci s výrobci městského mobiliáře z Francie, Itálie, ČR, Polska a Slovenska. Získali jsme tak produkty pro širokou nabídku v cenových relacích a provedeních pro velmi náročnou klientelu. V oblasti prodeje výrobků francouzského výrobce značky Procity a Vitincom jsme již dlouhodobě největším prodejcem v ČR. Naše spolupráce s konstruktéry firmy umožňuje zajistit zákazníkům provedení, která jinde nenajdou. V oblasti vybavení pro firmy se pak zejména orientujeme na bezpečnostní prvky z produkce firem A-SAFE, Procity a Dancop.
Z původně provozovaných dvou obchodů jsme sloučila zboží od počátku roku 2014 pod jednu hlavičku a zjednodušila tak zákazníkům vybírání v nabídce zboží. V naší nabídce naleznete kompletní sortiment pro vybavení obce nebo firmy městským mobiliářem -
informační vitríny a úřední desky, dopravní a dozorová zrcadla, přístřešky na kola a pro kuřáky, autobusové zastávky, zahrazovací sloupky, patníky, květináče pro městskou zeleň a stromové mříže, stojany na kola, venkovní hrazení, paravany a vybavení pro volby.
Návštěvnost: 2951 čtenářů
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.