Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Polidura + Talhouk Arquitectos picture
Polidura + Talhouk Arquitectos
* 2002 - Santiago de Chile, Chile

Santiago de Chile
e-mail:
web:

Ateliér Polidura + Talhouk arquitectos byl založen v roce 2002 jako kancelář zabývající se projekty v soukromém i veřejném sektoru. Jejich práce byla vybrána pro Bienále architektury Latinské Ameriky v Pamploně, l. Trienále architektury v Lisabonu, lakov Chernikhov mezinárodní cenu "Challenge of Time", XV. a XVII. panamerické bienále architektury v  Quito, V. Ibero-americké bienále architektury a urbanismus, chilské bienále v letech 200-10 a IX. Benátské bienále architektury. Jejich projekty - soukromé zakázky nebo veřejné soutěže - se nacházejí v  různých zeměpisných šířkách v rámci Chile. Od pouště Atacama na severu, přes centrální Santiago, až po lesy a jezera na jihu. Tato různorodost podnítila architektonický přístup zohledňující dostupnost materiálů a na to navazující možné konstrukční řešení. Ateliér má vždy velký zájem na spolupráci s místními řemeslníky a podpoření lokálního potenciálu. Antonio Polidura absolvoval Universidad Central v Chile a získal cenu za nejlepší projekt v rámci svého ročníku. Byl nominován na studentskou cenu The President’s Medals Student Awards, RIBA. V letech 2000 a 2001 pracoval v Kohn Pedersen Fox, New York, USA. Byl ředitelem veřejné soutěže na chilské Bienále 2010, členem výběrové poroty Bienále v 2008 a hostujícím profesorem na Escola da Cidade v Sao Paulu. V současné době vede ateliér na fakultě architektury na Universitě Finis Terrae. Tamtéž je i koordinátorem vnějších vztahů fakulty. Marco Polidura absolvoval Universidad Central v Chile. V roce 2005 získal cenu komory architektů “Promoción Joven”. Byl porotcem v různých soutěžích a hostujícím profesorem na mezinárodním workshopu FAUM v zimě roku 2010. V  současné době je profesorem na Universidad Mayor a na Universitě v San Sebastianu. Pablo Talhouk vystudoval Universidad Central v Chile a získal cenu za Nejlepší projekt v rámci svého ročníku. Doktorskou práci “Projekty a správa města” vypracoval na Papežské Katolické univerzitě v  Chile. Je architektem LEED AP od roku 2009. Byl ředitelem veřejné soutěže na chilském Bienále 2010, porotcem soutěže CHC 2010 a hostujícím profesorem na mezinárodním workshopu FAUM v zimě roku 2010. V současné době je profesorem na Universitě Finis Terrea a na Universitě v San Sebastianu.

Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.