Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Perfecto design picture
Perfecto design
Jeseniova 47, 130 00 Praha
tel: +420 277 277 911
e-mail:
web:

Perfecto design dodává již od roku 2007 na český trh produkty pro koupelny, které splňují přísná kritéria designu, kvality zpracování i provedení a přitom zůstávají za přijatelnou cenu. Namísto spolupráce s několika dodavateli vyhledává na celosvětovém trhu zboží, které nikdo jiný nenabízí.Původní e-shop o rok později doplnil showroom, který se neustále doplňuje a obměňuje tak, aby co nejlépe odpovídal současným trendům na trhu. Rok 2012 přináší další novinky a změny. Prostřednictvím e-shopu Perfecto design vstupuje na Německý a Rakouský trh.  V tomtéž roce nabírá vlastní tým designérů a spouští službu Návrhy koupelen. V současnosti jich má na svém kontě přes 400 a tento počet neustále roste.Největší změna je dílem letošního roku. Na stránkách perfecto.cz přibývá sekce speciálně vyhrazená pro architekty. Výhody partnerství shrnula společnost do několika stručných bodů:

-    Všechno pro koupelny vyřešíte na jednom místě
-    Pomůžeme po technické stránce
-    Zboží uskladníme a dodáme podle Vašich požadavků
-    Po přihlášení získáte výhodnější podmínky


Přihlášeným architektům mimo jiné nabízí rozšířený sortiment doplněný o výrobky a služby, kterým dlouhodobě dávají přednost.

Společnost se od svého vzniku silně orientuje na péči o zákazníka. Výjimečný přístup, zkušenosti a praktické znalosti jsou nově plně k službám i vám, architektům. 

Související články
Návštěvnost: 1613 čtenářů
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.