Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
OK PLAN ARCHITECTS picture
* 01.05.1997 - Humpolec, Česká republika

Na Závodí 631, 396 01 Humpolec
tel: 565 533 656
fax: 565 532 268
e-mail:
web:

Soudní 4, 140 00 Praha Pankrác
web:
Rýzner picture Luděk Rýzner
hlavní architekt
* 1969
Marcela Susedíková
Libor Chovanec
Jiří Vincenc
František Čekal
Dagmar Palánová

OK PLAN s.r.o. se specializuje na komplexní poskytování služeb našim klientům v oblasti architektury, urbanismu a designu.

Provádění a příprava stále náročnějších projekčních celků, trvalý růst a stabilita firmy. Toto vše uskutečňujeme s vysoce profesionálním kolektivem mladých lidí, v kvalitním zázemí společnosti, při dodržování zvýšené úrovně komunikace se zákazníkem, dokonalou jakostí projektů, s úzkou návazností na finální realizaci. Investujeme pouze do schopných lidí, kteří neprodukují problémy, ale prokazatelné výsledky. Budujeme atmosféru, kde lidé pouze nemusejí, ale chtějí.

MINIMALISMUS JAKO PRINCIP /MÉŇE JE VÍCE/: Náš projev, kompozice projeků a realizací se vyznačuje sevřeností, kompaktností s minimálním výběrem různorodých materiálů, s velkým důrazem na detail. Jedná se o zkratku, kterou každý nemusí pochopit a chápe. Ten, kdo si na tento princip pohledu zvykne, tomu připadá toto velice konkrétní. Není nutné vrstvit na sebe kvalitní materiály, které mají potenciál zastávat více rovnocenných funkcí a my je omezujeme pouze na některé z nich, jako je nosnost, pohledový design, bezúdržbovost, odolnost vůči oděru atd. V překombinovaném světě je nutné očistit věci, předměty, architekturu, design až na samou holou podstatu. Takto obnažená konstrukce působí v plném svém rozsahu přirozeně a krásně.

CÍL: Budujeme renomovaný celorepublikově uznávaný projekční ateliér, pro který není žádný cíl nedostupný. Chceme realizovat zajímavé a náročné projekty v oblasti bytové výstavby, občanské vybavenosti a průmyslu.

Realizace a projekty

Literatura
100 Kč
 
 

Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.