Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Autorem letního pavilonu Serpentine Gallery 2011 bude Peter Zumthor

Letošní letní pavilon Serpentine Gallery od Jeana Nouvela bude stát v Kensingtonských zahradách ještě do konce tohoto týdne, už nyní se proslýchá jméno autora nového pavilonu pro příští rok, kterým by měl být Peter Zumthor.
Serpentine Gallery zatím nevydala žádné oficiální vyjádření, autora pavilonu obvykle oznamují až koncem zimy, avšak jméno švýcarského architekta se stačilo objevit hned několika britských médiích v čele s Architects' Journal. Serpentine Gallery si v minulosti vybírala architekty, kteří předtím neměli ve Velké Británii žádnou realizaci, což by Zumthor splňoval, poněvadž jeho dům v Devonu pro neziskovou organizaci 'Living Architecture' spisovatele Alaina de Bottona by měl být dokončen až na konci příštího roku.

Více informací >
Zdroj: Architects' Journal
Vložil: Petr Šmídek, 15.10.10 18:00
Návštěvnost: 11844 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.