Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Robustní Berker Q.7 – novinka mezi vypínači na českém trhu
Robustní Berker Q.7 – novinka mezi vypínači na českém trhu

Design Berker Q.7 navazuje na mezi architekty oblíbené vypínače Berker Q.1 a Berker Q.3. Stejně jako jeho předchůdci dodržuje čtvercovou formu, ale svými rozměry 95 x 95 mm a na pohled mohutnějším a robustnějším provedením rámečku posouvá vypínač směrem k viditelnějšímu prvku v interiéru. A navrch přidává opravdu širokou škálu materiálů, ze kterých mohou architekti rámečky Q.7 vybírat. Jmenujme např. hliník, nerezovou ocel, bílé a černé sklo, břidlici nebo surový beton. Rámečky lze libovolně kombinovat se středovými díly v polární bílé, antracitové nebo stříbrné barvě.

Vypínače Berker Q.7 na zdi skutečně nepřehlédnete. Díky 6 mm průhledné spodní podložce, na kterou se teprve upevňuje samotný 4 mm tlustý rámeček, vypínač rázem na zdi ční do výšky 10 mm. Při citlivé práci s podkladovou barvou stěny a výběrem materiálu resp. barvy rámečku vypínač na stěně působí dojmem, že se téměř vznáší nad povrchem.

Vypínače Berker patří do portfolia společnosti Hager. Přijďte si prohlédnout novinku Berker Q.7 i další skvosty mezi vypínači Berker. Navštivte stánek Hager na veletrhu FOR ARCH:
19.-23.9.2017 PVA Praha  - Letňany, Hala č. 4
www.hager.cz/vypinac
Zdroj: Hager Electro s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 05.09.17 08:00
Návštěvnost: 4723 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.