Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Stavba nové sportovní haly ve Frýdku-Místku by mohla začít letos

Komentáře
kdo jiný než ČKA adamZ 05.03.12 22:41
Kdo jiný než ČKA by měl být tou nejvyšší možnou instancí, která dává daná doporučení. Ta snad zastupuje všechny architekty i toho imaginárního, který to panu Pobuckému údajně odsouhlasil. Asi mi v tomto systému něco uniká..Zajímalo by mě co by pan Pobucký dělal, kdyby se našel inženýr architekt, který by tvrdil opak. Co kdyby byli 2 a nebo dokonce 3? Řekl by si: Přátelé, kamarádi tak my vám tu halu necháme? Asi těžko..myslím, že zde rozhodly úplně jiné věci..
Vždycky se najde nějaký prostitut. I mezi architekty... arny 06.03.12 18:40
Měl by ukázat ten "posudek" architekta, jestli se pod něj vůbec nějaký podepsal. Nebo že by čerpal rovnou ze superanalýzy http://www.frydekmistek.cz/prilohy/Zpravy/85419/1315374863_a nalyza_vsh_.pdf? To je alespoň materiál na úrovni
Pane Pobucký nabídněte...... Jiří Skřížala 24.06.12 16:04
Vážený pane Pobucký,dílo která bylo vykonáno je každodenně ve FM k vidění.Nabídněte občanům k posouzení nový výtvor architektů,který by měl ten stávající nahradit.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.