Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
LOGIN  (permanent)
User:
Password:
Lost password?
New user registration
archiweb

SEARCH   in      
Vytvořte vlastní dekor z mozaiky: je to snadné
Vytvořte vlastní dekor z mozaiky: je to snadné

Španělská značka Hisbalit nabízí nejen architektům, ale i všem, kteří chtějí mít jedinečný interiér, službu, jež vás překvapí svou jednoduchostí. Originální obklady v nejvyšší kvalitě nyní můžete mít za měsíc od vlastního návrhu na zdi. Nebo na podlaze. Nebo všude, kde chcete vytvořit neopakovatelný a osobitý obklad.


Vymyslete, zkombinujte… tvořte

K těmto třem jednoduchým krokům přidejte výběr z 19 standardních a neomezeného množství vlastních vzorů dekorací z mozaiky. Dekoraci můžete vytvořit z více než 200 barev v lesklém provedení, do wellness pak jsou k dispozici protiskluzné povrchy.Jak vše funguje? Nejprve si vyberete buď standardní dekoraci, nebo zašlete vlastní nákres. V katalogu Hisbalit si zvolíte některou z mnoha barev, španělský tým výrobce mozaiky s naší českou podporou zpracuje podle vašeho nákresu návrh, resp. vizualizaci mozaikového dekoru. Po vašem odsouhlasení návrhu a ceny se daný vzor vyrobí. A pozor: dodací lhůta je pouze čtyři týdny!


Krátká dodávka připravená k aplikaci

Originální dekorace (mozaika) přijde vám nebo vaší realizační firmě nalepená na standardních platech formátu 33,33x33,33 cm a zabalená v krabicích. Jednotlivá plata jsou očíslovaná a součástí dodávky je podrobný nákres a instrukcemi pro pokládku. Tyto na míru tvořené mozaiky vnesou do vašeho projektu originalitu a nezaměnitelný šarm.Chtěli byste na zdi rodinné restaurace například mozaiku s portrétem jejího zakladatele? Nebo na podlaze koupelny vzorek vaší oblíbené květiny? Všechno toto Hisbalit umí připravit v termínech i cenách, které vás velmi příjemně překvapí.

Proč vyzkoušet službu mozaika na míru?
- můžete měnit barvy standardních dekorací, anebo tvořit svoje vlastní
- dáte prostor své fantazii a dotvoříte interiér podle svého nápadu
- návrhářský tým Hisbalit během pár týdnů promění vaši ideu na mozaiku
- obchodní, hotelové nebo wellness provozy získají nový rozměr
- v obytných, na míru navržených interiérech vynikne jejich osobitostChcete vyzkoušet, jak služba mozaiky na míru funguje? Napište nám, rádi vám připravíme návrh i cenovou nabídku na vaši jedinečnou mozaiku.

www.fingres.cz
Source: FIN GRES s.r.o.
Added by: Tisková zpráva, 19.12.17 07:00
Attendance: 689 readers
Share: 
Send link to this page by email
Your name Your e-mail address
Message
Addresses  (comma separated)
Related articles
Comments
Subject Author Date
show all comments add comment
Job find
Actuals
Event calendar
arrow
January 2018
arrow
Daily news
e-SHOP
BLOG - last articles
Last comments
BLOG - last comments
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
All materials shown on this web site are subjected to copyright (No.121/2000 Sb.). Any publication or distribution of the content is forbidden without a written consent of the provider.
archiweb.cz uses news agency reports of ČTK, which stipulates all copyright. Any publication or distribution of the content from ČTK sources is forbidden without a written consent of ČTK.