Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
LOGIN  (permanent)
User:
Password:
Lost password?
New user registration
archiweb

SEARCH   in      
Garáž snů
Garáž snů
Grafika ve stěrce Betonepox

BETONEPOX® je jedinečný moderní, minimalistický povrch, dokonale imitující betonovou plochu. Vyniká chladnou nadčasovou krásou, moderním designem a bezkonkurenční odolností, tvrdostí a maximální životností. Představujeme vám jednu z posledních originálních realizací společnosti Němec s.r.o., dokonalou pánskou garáž, která zcela jistě představuje zhmotnění snů snad každého muže.


V této velkoryse pojaté garáži hraje hlavní roli epoxidová stěrka Betonepox® a také originální grafika v podobě log luxusních automobilových značek. Pomocí této originální technologie je možné personifikovat jakékoli přání a prostory, oblíbená jsou samozřejmě firemní loga v prestižních sídlech společností, inspirace uměleckými díly, či dle fotografie přenesená podobizna rodiny, záleží jen na přání klienta či architekta. Limitem bude pouze vaše fantazie.


Betonepox® je epoxidová stěrka, která je i bez nutnosti lakování maximálně odolná vůči vodě. Betonepox® se stal ikonou mezi stěrkami díky svým jedinečným vlastnostem. Tento povrch nabízíme také ve variantě Betonepox Soft a Ultrasoft.

Na trhu není znám jiný materiál nebo technologie, která by měla obdobné vlastnosti a zároveň splňovala ty nejvyšší požadavky na moderní design.

Kontakt:
najman@nemec.eu
www.nemec.eu
Source: Němec s.r.o.
Added by: Tisková zpráva, 18.12.17 16:00
Attendance: 1191 readers
Share: 
Send link to this page by email
Your name Your e-mail address
Message
Addresses  (comma separated)
Related articles
Catalog
Comments
Subject Author Date
show all comments add comment
Job find
Actuals
Event calendar
arrow
January 2018
arrow
Daily news
e-SHOP
BLOG - last articles
Last comments
BLOG - last comments
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
All materials shown on this web site are subjected to copyright (No.121/2000 Sb.). Any publication or distribution of the content is forbidden without a written consent of the provider.
archiweb.cz uses news agency reports of ČTK, which stipulates all copyright. Any publication or distribution of the content from ČTK sources is forbidden without a written consent of ČTK.