Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
LOGIN  (permanent)
User:
Password:
Lost password?
New user registration
archiweb

SEARCH   in      
H1: Neviditelné automatické otvírače střešních oken
H1: Neviditelné automatické otvírače střešních oken

Představuji designově vyspělé a zároveň antivandal řešení - automatické otevírání střešních a ateliérových oken plně integrovanými, neviditelnými elektrootvírači. V interiéru je pouze čistý profil okna bez elektrootvírače, bez přívodního kabelu, bez kliky.

Přívodní kabely, kotvy i samotné elektrootvírače jsou nevzhledné a běžně jsou instalované pohledově na rám oken. Proto jsme na trh s úspěchem uvedli plně integrované elektrootevírání všech našich výrobků Solara. Rám okna je zdvojený a tvoří tak prostor pro samotný elektrootvírač i kotvy a přívodní kabely. Ze strany exteriéru je tento prostor krytý podčerněným přesahem skla.
Toto řešení chci nabídnout nejen těm, kteří chtějí střešní a ateliérová okna ve zcela čistém designu, ale i zákazníkům s potřebou antivandal řešení pro veřejné prostory. Veškeré komponenty elektrootvírače i přívodního kabelu jsou mimo dosah.
       
Automatické otevírání Solara obsahuje také možnost dešťového senzoru, bezpečnostního prostorového senzoru, záložního zdroje pro výpadek proudu i další užitečné příslušenství.

Zvu vás do knihovny referencí střešních a ateliérových oken na solara.cz/reference.

Mgr. Jakub Formánek
U Skladu 1
Praha 12
143 00
Source: Solara s.r.o.
Added by: Tisková zpráva, 06.12.17 06:00
Attendance: 730 readers
Share: 
Send link to this page by email
Your name Your e-mail address
Message
Addresses  (comma separated)
Job find
Actuals
Event calendar
arrow
January 2018
arrow
Daily news
e-SHOP
BLOG - last articles
Last comments
BLOG - last comments
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
All materials shown on this web site are subjected to copyright (No.121/2000 Sb.). Any publication or distribution of the content is forbidden without a written consent of the provider.
archiweb.cz uses news agency reports of ČTK, which stipulates all copyright. Any publication or distribution of the content from ČTK sources is forbidden without a written consent of ČTK.