Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
LOGIN  (permanent)
User:
Password:
Lost password?
New user registration
archiweb

SEARCH   in      
Denní světlo jako stavební materiál
Denní světlo jako stavební materiál
Rethink Daylight ukáže jeho potenciál
Workshop s názvem ReThink Daylight, je mezinárodní platforma pro setkávání architektů, kteří se zajímají o denní světlo. Mohou zde ve spolupráci s jinými architekty a odborníky na denní světlo experimentálně znovu objevit potenciál denního světla. A to nejen v rámci teoretických příkladů, ale rovnou na svých aktuálních projektech. Workshop ReThink Daylight se nyní uskuteční také v Česku a na Slovensku.

Termíny workshopů jsou: 6. 12. 2017 Košice, 12. 12. 2017 Praha a 13. 12. 2017 Brno.

Workshop poskytne účastníkům inspiraci, prostor k diskuzi a rady o tom, jak nejlépe využít přirozené denní světlo u jakéhokoli typu budov. Součástí budou také experimenty využívající modely staveb ve světelném simulátoru, které pomohou objevit výhody denního světla. Předlohou pro modelaci budou reálné zakázky. Díky tomu mohou architekti přímo na místě rozvíjet svůj aktuální projekt - v kreativním prostředí a za podpory dvou zkušených tutorů.
Video přibližující průběh workshopu můžete shlédnout zde: www.rethinkdaylight.cz


Tutoři ReThink Daylight 2017

Ing. arch. Lenka Maierová, Ph.D.
Lenka Maierová pracuje v Univerzitním centru energeticky efektivních budov (UCEEB) ČVUT v Praze, kde se v laboratoři kvality vnitřního prostředí zabývá vlivem světla na zdraví člověka. Současně vyučuje předmět Stavební fyzika - osvětlení na FSV ČVUT v Praze a FUA TU v Liberci. Je členem mezinárodní Společnosti pro světelnou terapii a biologické rytmy (SLTBR) a České normalizační komise pro osvětlení.

Ing. arch. Klára Bukolská
Klára Bukolská je hlavni architektkou společnosti VELUX. Po praxi v architektonických kancelářích se ve společnosti VELUX specializuje na kvalitu denního osvětlení v budovách a udržitelnosti v architektuře. Přednáší tuto problematiku u nás i v zahraničí.

Workshop ReThink Daylight probíhá v češtině a je bezplatný.

Registrace na workshop: www.rethinkdaylight.cz/sign-up

Source: VELUX Česká republika, s.r.o.
Added by: Tisková zpráva, 28.11.17 07:00
Attendance: 900 readers
Share: 
Send link to this page by email
Your name Your e-mail address
Message
Addresses  (comma separated)
Related articles
Comments
Subject Author Date
show all comments add comment
Job find
Actuals
Event calendar
arrow
January 2018
arrow
Daily news
e-SHOP
BLOG - last articles
Last comments
BLOG - last comments
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
All materials shown on this web site are subjected to copyright (No.121/2000 Sb.). Any publication or distribution of the content is forbidden without a written consent of the provider.
archiweb.cz uses news agency reports of ČTK, which stipulates all copyright. Any publication or distribution of the content from ČTK sources is forbidden without a written consent of ČTK.