Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
LOGIN  (permanent)
User:
Password:
Lost password?
New user registration
archiweb

SEARCH   in      
Výhody svítidel na magnetických profilech Delta Light
Výhody svítidel na magnetických profilech Delta LightPřisazené i zápustné světelné profily jsou již standardním sortimentem u většiny výrobců svítidel. Společnost Delta Light jako součást katalogu The Lighting Bible 12 představila inovativní sérii magnetických profilů Splitline. Magnetické upínání světelných modulů do profilů přináší maximální míru flexibility a svobody při jejich umístění i změně polohy. A jaké jsou jejich hlavní výhody?


Dokonale snadná instalace svítidel na magnetickou lištu bez použití nářadí. Jednoduchým přisazením svítidla k liště dojde k jejich mechanickému i elektronickému propojení. Svítidla je tak velmi snadné a rychlé přemísťovat na libovolné místo na profilu, podle aktuální potřeby. To je velmi žádané nejen v restauracích, galeriích či kancelářích, kde dochází k častému přemísťování předmětů a nábytku, ale také v rezidenčních objektech.


Možnost kombinování různých druhů svítidel a s tím spojených světelných efektů v rámci jediného profilu k dosažení optimálního světelného efektu pro daný prostor. Na profil je možné umístit bodová svítidla pro akcentní nasvícení, reflektory schopné namířit kužel světla libovolným směrem, kontinuální LED světelné linky pro celkové osvětlení prostoru i závěsná svítidla, elegantně dotvářející prostor. K umístění na profil jsou připravená svítidla ze série Microspy, Midispy, Spy, Tweeter, Gibbo a Led, všechny v LED provedení a nabízející stmívání.


Možnost volby mezi zápustným či přisazeným profilem. Zápustné profily Splitline M20 a M52 nabízejí maximálně uhlazený vzhled v bezrámečkovém provedení s šířkou 20 a 52 mm. Zápustné magnetické profily je možné pomocí rohových dílů skládat do atraktivních, ostře zatáčejících linek, přecházejících ze stropu na zdi a elegantně řezajících prostor. Profil Shiftline M26 je pak vhodný k přisazení ke stropu, jeho šířka je 26 mm.

> www.deltalight.cz
Source: Delta Light
Added by: Tisková zpráva, 17.11.17 07:00
Attendance: 1800 readers
Share: 
Send link to this page by email
Your name Your e-mail address
Message
Addresses  (comma separated)
Related articles
Comments
Subject Author Date
show all comments add comment
Job find
Actuals
Event calendar
arrow
January 2018
arrow
Daily news
e-SHOP
BLOG - last articles
Last comments
BLOG - last comments
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
All materials shown on this web site are subjected to copyright (No.121/2000 Sb.). Any publication or distribution of the content is forbidden without a written consent of the provider.
archiweb.cz uses news agency reports of ČTK, which stipulates all copyright. Any publication or distribution of the content from ČTK sources is forbidden without a written consent of ČTK.