Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
LOGIN  (permanent)
User:
Password:
Lost password?
New user registration
archiweb
JAP
SEARCH   in      
Pro váš klidný spánek
Pro váš klidný spánek

Postel "Bloom" od německé jedničky ve výrobě postelí, Schramm, to je souhra mimořádně jemných barevných odstínů a maximálního komfortu. Tak, jako květiny zavřou něžně své květinové kalichy, aby dopřály okvětním lístkům pár hodin zaslouženého klidu, mohou i majitelé postele "Bloom" usnout klidným a osvěžujícím spánkem. Tvar této postele vám v každém případě díky svému zakřivení a zaoblení záhlaví postele nabídne absolutní pohodlí přes den, ale hlavně v noci.Hlavní designérka a majitelka firmy Angely Schramm si jako inspiraci zvolila květinový kalich. Jeho jemné linie a proporce měkkého obrazu, citlivým způsobem přitahují pozornost. Vznikla tak velmi zajímavá postel tvarově vycházející z florálního názvosloví. Zajímavým detailem této postele jsou především látkou potažené nohy. Jako potah lze použít jakýkoliv materiál z široké nabídky vzorů Schramm. Pro konstrukci jsou v nabídce dva druhy dřeva: dubové, nebo tropické dřevo wenge. Jádro postele a jeho polstrovací vrstvy jsou zhotoveny z vybraných přírodních materiálů, jako je střižní vlna z francouzského venkova nebo ručně vyrobené pouzdrové jádro s pružinou. Spodní matrace je vybavena pružinami a horní matrace má taštičkové pružiny, jedná se o systém dvou matrací, tedy tradiční čalounickou techniku. Jednoznačně můžeme cítit určitou návaznost na modely historických postelí. Tato postel je zkrátka zárukou odpočinku, uvolnění a vašeho klidného spánku.Angele Schramm je vedle návrhu postele "Bloom" také autorkou rozsáhlé kolekce "Schramm Home Collection", kterou tvoří také nejrůznější doplňky jako povlečení a prostěradla v té nejvyšší kvalitě a provedení. Jedná se o nadčasové dezény, které umožňují nejrůznější kombinace. V loňském roce firma Schramm Werkstätten vyrobila celkem 4 300 postelí a jednou tolik matrací. "Handmade in Germany", je označení tohoto úspěšného a vyhlášeného výrobce z Porýní, který se na trhu pohybuje již devadesát let. Nejúspěšnějším výrobkem firmy jsou samozřejmě boxspring postele s ručně vyráběnými pružinami. Ideální model pro vás, nejen od tohoto předního výrobce, vám pomůžeme nadefinovat i v našem showroomu.

www.stopka.cz
Source: STOPKA s.r.o.
Added by: Tisková zpráva, 21.11.17 07:00
Attendance: 801 readers
Share: 
Send link to this page by email
Your name Your e-mail address
Message
Addresses  (comma separated)
Comments
Subject Author Date
show all comments add comment
Job find
Actuals
Event calendar
arrow
January 2018
arrow
Daily news
e-SHOP
BLOG - last articles
Last comments
BLOG - last comments
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
All materials shown on this web site are subjected to copyright (No.121/2000 Sb.). Any publication or distribution of the content is forbidden without a written consent of the provider.
archiweb.cz uses news agency reports of ČTK, which stipulates all copyright. Any publication or distribution of the content from ČTK sources is forbidden without a written consent of ČTK.