Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Bubliny v kuchyni
Bubliny v kuchyniMiele Center Stopka společně s DSC Gallery představili po vzájemné dohodě unikátní projekt, Bubblekitchen. jde o spojení umění, špičkového designu a top gastronomie - luxusní kuchyňskou linku značky SieMatic, dekorovanou designem od jednoho z nejvýznamnějších současných malířů moderního umění mezinárodního formátu, Jiřím Georgem Dokoupilem, kterého se podařilo přesvědčit k tomuto originálnímu projektu. Unikátní kuchyně SieMatic SC29 byla vystavena pouze jeden den v Praze v showroomu Miele Center Stopka v Klimentské ulici 46 a následně byla převezena do bratislavského  showroomu. Odtud putovala zpět do pražské do DSC Gallery.
SieMatic je prémiová značka kuchyní s dlouhou historií a mezinárodní pověstí díky vynikajícímu designu. Kuchyňské linky této značky jsou vyráběné na míru a charakterizuje je vysoká kvalita užitých materiálů, dokonalá technická propracovanost, nadčasová elegance a vysoká úroveň funkčnosti. Produkty SieMatic jsou vyráběny v Německu, za dodržování vysokých ekologických standardů.Miele Center Stopka je dodavatelem nábytku již více jak 25 let. Za tuto dobu se dostal mezi špičku na českém a slovenském trhu v oblasti designu a bydlení. Během let se firma STOPKA rozrostla na 2 Showroomy v Praze a jeden v Bratislavě. V pražské Klimentské 46 naleznete kromě kuchyní SieMatic a spotřebičů Miele, významné německé značky v oblasti nábytku jako je COR, Walter Knoll, jídelní stoly a židle Draenert, postele Schramm, ale také zahradní nábytek Dedon. Jediná italská značka prezentovaná v Klimentské 46 je Rimadesio, která se specializuje na šatny a interiérové dveře. V druhém showroomu, v Klimentské 48, představuje trojici top italských značek Minotti, Varenna a Poliform. V Bratislavě naleznete Miele Center Stopka v komplexu River Park, na Dvořákově nábřeží 4.Miele Center Stopka
Klimentská 46
Praha 1
tel: 221 851 045?
info@stopka.cz
www.stopka.cz

https://www.facebook.com/stopkapraha
https://www.instagram.com/stopka_cz/
Zdroj: STOPKA s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 18.10.17 06:00
Návštěvnost: 1011 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.