Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
LOGIN  (permanent)
User:
Password:
Lost password?
New user registration
archiweb

SEARCH   in      
Konference „Světlo v praxi 2017“ se koná letos poprvé

Pokud potřebujete znát novinky ze světa světelné techniky, tedy pokud navrhujete interiéry kanceláří, průmyslových či obchodních prostor nebo veřejných budov, představujeme Vám akci, která Vám v osmi odborných přednáškách přinese nejdůležitější informace v LED osvětlení. Zaměřili jsme se především na parametry LED svítidel, návrhy umělého osvětlení s LED, řízení osvětlovacích soustav s LED, posouzení oslnění v soustavách s LED, jejich energetickou náročnost, měření umělého osvětlení a také problematiku tzv. blikání LED svítidel. Konference je zařazena do projektu celoživotního vzdělávání ČKAIT.
 


Všechna témata s sebou zároveň přinášejí informace o platné legislativě a o plánovaných změnách v legislativě. Přednášejícími jsou lidé, kteří vystudovali obor světelné techniky na elektroenergetických fakultách vysokých škol a v oboru světelné techniky se pohybují již dlouhá léta. Většina z nich se také aktivně podílí, v rámci různých soukromých společností a zájmových spolků, na vývoji produktů a služeb v oblasti světelné techniky.
 

Zdroj: HALLA, a.s.

Jedním z našich cílů je sjednotit veškeré podstatné informace z oboru světelné techniky a předat je všem zájemcům v rámci jedné akce každý rok. Dalším cílem je pak aktivně propojit obor tak, aby se mohli setkávat všichni ti, kterých se osvětlení týká hlavně pracovně, a to již od studentských lavic. Oslovili jsme elektroenergetické fakulty vysokých škol a s jejich pomocí vyhlásili soutěž o nejlepší bakalářskou a diplomovou práci roku 2017/2018, ke které zveme všechny studenty se zájmem o novinky v oboru.

Na začátku června 2017 jsme zahájili také soutěž "Novinka ve světle", do které se může přihlásit jakákoliv organizace, která má sídlo v České republice, provádí svou činnost v rámci světelné techniky a jejím konečným výstupem je produkt, služba, technologický postup nebo vědecká práce podložená experimentem. Smyslem této soutěže je každý rok ocenit nejpovedenější nápad, který zefektivní práci světelných techniků, povede k úspoře elektrické energie, zjednoduší užívání koncového zákazníka nebo předloží nový pohled na problematiku osvětlování.

I Vás srdečně zveme na konferenci "Světlo v praxi 2017", která se koná 21.9. 2017 od 9:00 hod v prostorách kongresového sálu Masarykovi koleje na Praze 6. Bližší informace najdete na www.svetlovpraxi.cz. Těšíme se s Vámi na shledanou.
Author: Tisková zpráva, 04.09.17 12:20
Attendance: 586 readers
Share: 
Send link to this page by email
Your name Your e-mail address
Message
Addresses  (comma separated)
Comments
Subject Author Date
show all comments add comment
Job find
Actuals
Event calendar
arrow
November 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Daily news
e-SHOP
BLOG - last articles
Last comments
BLOG - last comments
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
All materials shown on this web site are subjected to copyright (No.121/2000 Sb.). Any publication or distribution of the content is forbidden without a written consent of the provider.
archiweb.cz uses news agency reports of ČTK, which stipulates all copyright. Any publication or distribution of the content from ČTK sources is forbidden without a written consent of ČTK.