Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Nové stropy ve starších domech
Nové stropy ve starších domech

Vzhledem k množství času, který trávíme v našich domovech, není žádným překvapením, že dům nemůže být jen prostým funkčním prostorem, ve kterém žijeme, ale měl by také zdůrazňovat, kým jsme a být odrazem našeho života, stylu a vkusu. Inspirujte se následujícími příklady toho, jak došlo ke zlepšení akustiky uvnitř rodinných domů, aniž by se narušila jejich původní architektura.

FUNKČNOST VERSUS DESIGN

Stále více rodin se setkává s tím, že jejich domovy nejsou optimálně navrženy pro aktivní život moderní rodiny. Díky neúměrně vysoké hladině hluku je často zábava s přáteli či hry s dětmi velký problém.  Kvalitní akustika je tak aspektem, na který je třeba se zaměřit nejen ve veřejných prostorech, ale také v našem soukromí.

Zároveň doposud bylo jen velmi málo esteticky zajímavých akustických absorbérů, které by se hodily do prostředí rodinných domů. Přitom je velmi důležité, aby povrchy v našich domech zapadly do architektury jednotlivých místností a nechaly vyniknout nábytek a další prvky interiérového designu.

NAVRŽENO PRO MODERNÍ BYDLENÍ

Rockfon® Mono® Acoustic představuje unikátní produkt pro stropy i stěny, který velmi diskrétně zapadne do prostředí a díky vysoké zvukové pohltivosti znatelně zlepší akustické vlastnosti vašeho domácího prostředí. Ať už chcete akustiku zakomponovat do přípravy projektu nového bydlení nebo rekonstruujete stávající prostory, představuje ideální řešení.
Stropní podhledy Vás také dostanou svým  monolitickým charakterem, který Vám nabízí možnost navrhnout stropy bez viditelných a rušivých spojů. Souvislý a elegantní povrch dokáže hrát klíčovou roli při vyjádření identity prostoru.
Jeho elegantní a čistý povrch doplní každé moderní bydlení. V případě potřeby lze veškeré opravy provést snadno a rychle. Unikátní akustické vlastnosti tohoto produktu pomáhají udržovat hluk na nízké úrovni. Vy ani vaši hosté tak nikdy nebudete muset zvýšit svůj hlas.

Více na www.rockfon.cz
Zdroj: Rockwool Rockfon a.s.
Vložil: Tisková zpráva, 11.09.17 07:00
Návštěvnost: 852 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.