Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
LOGIN  (permanent)
User:
Password:
Lost password?
New user registration
archiweb

SEARCH   in      
Nooi: do domu i do práce
Nooi: do domu i do práce

Produktová řada nooi je stálice mezi produkty Wiesner Hager. V roce 2017 do ní přibyl nejmladší člen - stohovatelná barová stolička dostupná ve dvou výškových nastaveních a osmi barevných kombinacích plastové skořepiny.

Rodina nooi se rozrůstá. Kvalitní genetický základ rodině dodala ikonická flexibilní konferenční židle nooi s možností spojování do řad. Dokonale účelný tvar skořepiny je předurčen k nejrůznějším variantám použití pro všechny myslitelné pracovní i odpočinkové aplikace. Letošní rok byl na přírůstky do rodiny nooi obzvláště štědrý - produktová řada se rozrůstá o víceúčelovou židli s dřevěným rámem, konferenční židli a stohovatelnou barovou stoličku.
Barová židle nooi nyní umožňuje vybavit touto produktovou řadou i prostory určené pro relaxaci, smíšené zóny, kafetérie a další prostory na pomezí formálního a neformálního prostředí. Kovový rám barové židle nooi je dostupný ve dvou výškových variantách s výškou sezení 760 mm, respektive 650 mm. Sedák je vyroben z překližky s bukovou, dubovou nebo plastovou (jedno nebo dvoubarevnou) konečnou úpravou a je k dispozici buď nepolstrovaný, s polstrovaným sedákem nebo s plně čalouněnou skořepinou. Plastovou skořepinu lze zvolit v osmi barevných kombinacích, její vnější strana má vždy lesklé zakončení.

Source: Wiesner-Hager Project s.r.o.
Added by: Tisková zpráva, 03.08.17 18:00
Attendance: 1010 readers
Share: 
Send link to this page by email
Your name Your e-mail address
Message
Addresses  (comma separated)
Job find
Actuals
Event calendar
arrow
November 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Daily news
e-SHOP
BLOG - last articles
Last comments
BLOG - last comments
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
All materials shown on this web site are subjected to copyright (No.121/2000 Sb.). Any publication or distribution of the content is forbidden without a written consent of the provider.
archiweb.cz uses news agency reports of ČTK, which stipulates all copyright. Any publication or distribution of the content from ČTK sources is forbidden without a written consent of ČTK.