Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
LOGIN  (permanent)
User:
Password:
Lost password?
New user registration
archiweb

SEARCH   in      
Léto s DEDONEM a Philippem Starckem
Léto s DEDONEM a Philippem Starckem


DEDON, výrobce venkovního nábytku, který se specializuje na avantgardní design s použitím tradičních, ale i high-tech materiálů. Novinky pro letošní sezónu jsou konkrétně z teaku, litého hliníku, a hrubých textilií. V červnu Prahu navštívil světový designér Philippe Starck, který pro DEDON navrhl kolekci PLAY.

Philippe Starck v červnu zavítal do Prahy, kde měl několik přednášek a návštěv showroomů značek se kterými spolupracuje. Pro značku DEDON navrhl kolekci i tento top designér současnosti. Koncepce nábytku řady PLAY, která v rukou spotřebitelů přináší bezprecedentní svobodu volby. Originální ikonická židle PLAY je nyní k dispozici ve 20 skvělých variantách. Koncept kolekce je snoubení high-tech průmyslových procesů se ručně vyráběnými povrchy a dává tak vyniknout široké škály možností variant polypropylenového materiálu na ramenních opěrkách křesel. Samotný koncept PLAY inspiroval řadu inovativních stolů navržených společností Starck a dalšími.

DEDON jako první v roce 1990 začali spřádat syntetické vlákno do luxusních venkovních konstrukcí. V Dedonu kladou absolutní důraz na kvalitu, nadčasovost a originalitu a díky tomu se stali skutečně globální značkou, která udává trendy pro outdoorový nábytek. Značka, která byla původně založena německou fotbalovou hvězdou Bobby Dekeyserem má více než 25 let zkušeností a spolupracuje se světoznámými designéry, jako je: Jeana-Marie Massaud, Philippe Starck a Richard Frinier. Je jedním z největších výrobců outdoorového nábytku na světě s více než 1000 zaměstnanci a prodává v 80 zemích po celém světě. Kolekce značky Dedon jsou velmi nápadité a vhodné pro vnitřní i venkovní použití.Kontakt:
Miele Center Stopka
Klimentská 46, Praha 1
tel. 221 851 045?
info@stopka.cz
Source: Miele Center Stopka
Added by: Tisková zpráva, 12.07.17 10:10
Attendance: 1116 readers
Share: 
Send link to this page by email
Your name Your e-mail address
Message
Addresses  (comma separated)
Related articles
Comments
Subject Author Date
show all comments add comment
Job find
Actuals
Event calendar
arrow
November 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Daily news
e-SHOP
BLOG - last articles
Last comments
BLOG - last comments
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
All materials shown on this web site are subjected to copyright (No.121/2000 Sb.). Any publication or distribution of the content is forbidden without a written consent of the provider.
archiweb.cz uses news agency reports of ČTK, which stipulates all copyright. Any publication or distribution of the content from ČTK sources is forbidden without a written consent of ČTK.