Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
LOGIN  (permanent)
User:
Password:
Lost password?
New user registration
archiweb

SEARCH   in      
Neviditelný posuvný systém PREMIUM
Neviditelný posuvný systém PREMIUM

Dosud bylo použití skrytého posuvného systému do stropu pro těžké dveře téměř neřešitelným problémem. Hliníkový posuvný systém PREMIUM však dokazuje, že každá překážka je nakonec vždy zdárně vyřešena.

Typizovaným řešením pro interiéry se sníženými stropy je posuvný systém PREMIUM. Od standardních řešení posuvů se liší svým kotvením a díky tomu v podstatě i svým využitím. Nosný profil, do kterého je uchycena kolejnice posuvu PREMIUM, se kotví přímo do surového nepohledového stropu. Ze své spodní části je pak kryt pohledovým interiérovým stropem, čímž se stává takřka neviditelným.  Díky této formě kotvení je možné posuv zabudovat a namontovat do nosného stropu hotového interiéru - je nutné demontovat stávající podhled, nakotvit PREMIUM a opět namontovat podhled. Posuv se tak stává ideálním řešením do prostor se sníženými sádrokartonovými stropy, do kterých nelze kotvit. "Systém je kotven do stropu s pomocí pevnostního hliníkového profilu a závitových tyčí zajištěných maticemi.  Do tohoto profilu je následně vložena a přišroubována vlastní hliníková kolejnice. Posuvná dveřní křídla jsou v kolejnicích zavěšena pomocí vozíčků a úchytů. Pro dveře tloušťky 40 mm se používají úchyty zafrézované do horní hrany dveřního křídla. V případě celoskleněných dveří jsou použity držáky Vetro 22, které jsou překrytovány profilem a krytkou z eloxovaného hliníku.  V podlaze pak mají dveře své vodítko a samozřejmostí je využití tichého dojezdu, takže celý systém je opravdu tichý a nenápadný," doplňuje Petr Paksi, výkonný ředitel české společnosti J.A.P., z jejíž dílny posuv PREMIUM pochází.

Nosnost posuvu je opravdu vysoká, umožňuje zasazení dveří až o hmotnosti 160 kg, takže je vhodný i pro velkoformátové dveře, čemuž nahrává i délka posuvu, která může být až šest metrů. V rámci dveřního systému je vhodné posuv PREMIUM doplnit dveřmi STRONG nebo MASTER v atypických výškových rozměrech.

Více na www.posuvnysystem.cz
Source: J.A.P. spol. s r.o.
Added by: Tisková zpráva, 18.07.17 08:00
Attendance: 937 readers
Share: 
Send link to this page by email
Your name Your e-mail address
Message
Addresses  (comma separated)
Related articles
Comments
Subject Author Date
show all comments add comment
Job find
Actuals
Event calendar
arrow
November 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Daily news
e-SHOP
BLOG - last articles
Last comments
BLOG - last comments
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
All materials shown on this web site are subjected to copyright (No.121/2000 Sb.). Any publication or distribution of the content is forbidden without a written consent of the provider.
archiweb.cz uses news agency reports of ČTK, which stipulates all copyright. Any publication or distribution of the content from ČTK sources is forbidden without a written consent of ČTK.