Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
LOGIN  (permanent)
User:
Password:
Lost password?
New user registration
archiweb

SEARCH   in      
Pergola Eva s pohyblivou střechou
Pergola Eva s pohyblivou střechou

Pergoly se stávají jednou z nejoblíbenějších metod zastínění teras. Jsou však chvíle, kdy není stín na zahradě žádoucí. Řešení v podobě možnosti slunce i stínu přináší hliníkové pergoly se stahovací střechou. Nejoblíbenější z nich je pergola EVA. Oblibu si získala díky své štíhlé konstrukci (sloupky jen 80x95mm) a velmi příznivé ceně.S možností volby barev i tvarů, se pergola Eva hodí nejen k moderním domům, ale také zahradám, chalupám či zahrádkám restaurací. Vzhledem k téměř neomezeným možnostem montáže je možné pergolu umístit také například na vyvýšenou terasu bytových domů.
 

Praktické řešení jménem stahovací střecha

Stahovací střecha je vyrobena z kvalitního třívrstvého PVC. Spodní vrstva zajišťuje designový vzhled pergoly. Prostřední vrstva se stará o minimální prostupnost světla a horní vrstva má na starost odtékání vody. Plachta je opatřena akrylovým ochranným lakem, který zajišťuje snadnou údržbu.
 

U pergoly Eva voda stéká do čelního okapu a poté je svedena nosnými sloupy k zemi.

Máte strach, že bude v létě pod pergolou příliš velké horko? Tři vrstvy zajišťují minimální tepelnou prostupnost a přináší lepší klimatické podmínky pod střechou. Stahovací střecha se jednoduše ovládá jediným stisknutím tlačítka díky motorovému ovládání.Kromě tří standardních barev posuvného zastřešení máte možnost zvolit i transparentní zastřešení, díky kterému získáte maximum světla pod pergolou.

Vítr nebo slunce z boční strany? Žádný problém.

Pergola jde velmi snadno doplnit i o boční zastínění. Nejčastěji se realizuje pomocí tzv. screenových rolet. Látka rolety je jemně perforovaná. Zastíní, odolává větru a nepustí pod pergolu dešťové kapky.


Pergola doplněná o screenové rolety.

Eva, favoritka mezi pergolami

Pergola se stahovací střechou nabízí moderní a designovou ochranu před sluncem i deštěm. Stabilní konstrukce odolá silnému dešti i silnějšímu větru (až 117 km/h). Co se týče vzhledu, přináší celou řadu možností. Pergola Eva se vyrábí na míru, podle vašich představ a požadavků. Nevyžaduje údržbu a vztahuje se na ni záruka 5 let.

> Více informací o pergole najdete zde

Ukázky realizací:
Source: Atypy s.r.o.
Added by: Tisková zpráva, 27.06.17 11:00
Attendance: 1298 readers
Share: 
Send link to this page by email
Your name Your e-mail address
Message
Addresses  (comma separated)
Comments
Subject Author Date
show all comments add comment
Job find
Actuals
Event calendar
arrow
January 2018
arrow
Daily news
e-SHOP
BLOG - last articles
Last comments
BLOG - last comments
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
All materials shown on this web site are subjected to copyright (No.121/2000 Sb.). Any publication or distribution of the content is forbidden without a written consent of the provider.
archiweb.cz uses news agency reports of ČTK, which stipulates all copyright. Any publication or distribution of the content from ČTK sources is forbidden without a written consent of ČTK.