Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Pergola Eva s pohyblivou střechou
Pergola Eva s pohyblivou střechou

Pergoly se stávají jednou z nejoblíbenějších metod zastínění teras. Jsou však chvíle, kdy není stín na zahradě žádoucí. Řešení v podobě možnosti slunce i stínu přináší hliníkové pergoly se stahovací střechou. Nejoblíbenější z nich je pergola EVA. Oblibu si získala díky své štíhlé konstrukci (sloupky jen 80x95mm) a velmi příznivé ceně.S možností volby barev i tvarů, se pergola Eva hodí nejen k moderním domům, ale také zahradám, chalupám či zahrádkám restaurací. Vzhledem k téměř neomezeným možnostem montáže je možné pergolu umístit také například na vyvýšenou terasu bytových domů.
 

Praktické řešení jménem stahovací střecha

Stahovací střecha je vyrobena z kvalitního třívrstvého PVC. Spodní vrstva zajišťuje designový vzhled pergoly. Prostřední vrstva se stará o minimální prostupnost světla a horní vrstva má na starost odtékání vody. Plachta je opatřena akrylovým ochranným lakem, který zajišťuje snadnou údržbu.
 

U pergoly Eva voda stéká do čelního okapu a poté je svedena nosnými sloupy k zemi.

Máte strach, že bude v létě pod pergolou příliš velké horko? Tři vrstvy zajišťují minimální tepelnou prostupnost a přináší lepší klimatické podmínky pod střechou. Stahovací střecha se jednoduše ovládá jediným stisknutím tlačítka díky motorovému ovládání.Kromě tří standardních barev posuvného zastřešení máte možnost zvolit i transparentní zastřešení, díky kterému získáte maximum světla pod pergolou.

Vítr nebo slunce z boční strany? Žádný problém.

Pergola jde velmi snadno doplnit i o boční zastínění. Nejčastěji se realizuje pomocí tzv. screenových rolet. Látka rolety je jemně perforovaná. Zastíní, odolává větru a nepustí pod pergolu dešťové kapky.


Pergola doplněná o screenové rolety.

Eva, favoritka mezi pergolami

Pergola se stahovací střechou nabízí moderní a designovou ochranu před sluncem i deštěm. Stabilní konstrukce odolá silnému dešti i silnějšímu větru (až 117 km/h). Co se týče vzhledu, přináší celou řadu možností. Pergola Eva se vyrábí na míru, podle vašich představ a požadavků. Nevyžaduje údržbu a vztahuje se na ni záruka 5 let.

> Více informací o pergole najdete zde

Ukázky realizací:
Zdroj: Atypy s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 27.06.17 11:00
Návštěvnost: 1299 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.