Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
POLIFORM: Týden pro architekty & designéry
POLIFORM: Týden pro architekty & designéry

Při příležitosti otevření nového showroomu italské značky Poliform pořádá výhradní prodejce Týden pro architekty a designéry.

Slavná italská firma POLIFORM otevírá 30. května 2017 v centru Prahy, Klimentská 48 svůj nový showroom. Prostor, určený především architektům a designérům, povede zkušený tým značky STOPKA. Ten při této příležitosti připravil Týden pro architekty & designéry.

Od pondělí 12. do pátku 16. června budou každý den od 9.30 do 18.00 hodin v showroomu připraveny ukázky technologií virtuální reality pro interiérové navrhování.
"Doplnit návrh interiéru o virtuální prohlídku pro klienta je dnes světový trend, který představujeme v novém showroomu Poliform. Jedinečná technologie umožňuje architektům a designérům před samotnou realizací ověřit jejich koncept, ale také nabídnout klientovi naprosto nový zážitek a představu o tom, jak budoucí interiér bude vypadat," říká majitel firmy Jiří Stopka.
Během týdne pro architekty & designéry jsou připraveny nejen praktické ukázky virtuální reality a jejího využití při navrhování interiérů, ale i nové kolekce 2017 ikonických italských firem Varenna, Poliform a Minotti. Pro všechny účastníky Týdne jsou také v showromu Poliform připraveny individuální akce a nabídky.
Registrace individuálního termínu zdarma na www.arch.stopka.cz nebo mailem: info@stopka.cz

Italská rodinná firma Poliform byla založena v roce 1970 v Brianze poblíž Milána. Firma se nejprve zaměřovala na výrobu šatních skříní a obývacích stěn; postupem času sortiment rozšířila o výrobu kompletního interiérového vybavení pro celý dům. Dnes sortiment značky Poliform zahrnuje široké portfolio moderního nábytku: úložné systémy, skříně do ložnice i obývacího pokoje, jídelní stoly a židle, sedací soupravy, křesla, pohovky a postele a knihovny. Moderní kuchyně vyrábí pod samostatnou značkou Varenna.
Poliform vždy kladl velký důraz na špičkové provedení pro nejnáročnější klienty. Proto mezi designéry, kteří pro značku navrhují, najdeme jména jako je Marcel Wanders, Carlo Colombo, Vincent Van Duysen, Paolo Piva, Paola Navone, Studio Kairos, Robert Barbieri a Robert Lazzeroni a další.Týden pro architekty & designéry

12. - 16. června 2017, denně od 9.30 do 18.00 hodin 
  • Virtuální realita a její využití při navrhování interiérů - praktické ukázky
  • Kolekce 2017 ikonických italských firem Varenna, Poliform a Minotti
  • Individuální nabídky a akce pro architekty a designéry
Sjednejte si individuální termín mailem: info@stopka.cz nebo telefonicky: 221 851 045

Showroom Poliform
Klimentská 48, Praha 1
www.arch.stopka.cz
nové katalogy 2017 | Taittinger champagne bar | italské občerstvení | parkování v podzemních garážích budovy
Zdroj: STOPKA
Vložil: Tisková zpráva, 06.06.17 14:45
Návštěvnost: 1578 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.