Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
LOGIN  (permanent)
User:
Password:
Lost password?
New user registration
archiweb

SEARCH   in      
Společnost Armstrong představuje své nejzajímavější evropské projekty v publikaci A Book 2017
Společnost Armstrong představuje své nejzajímavější evropské projekty v publikaci A Book 2017Jako každý rok vydává přední výrobce stropních podhledů Armstrong přehled nejnovějších projektů, při jejichž realizaci byly využity jeho produkty. Kromě funkce udržování kvality vzduchu, akustiky a teploty, ale také odrážení světla a zajištění hygienických podmínek v místnosti, plní stropní podhledy i další funkci - garanci atraktivního designu bez ohledu na prostředí.

Ty nejzajímavější z projektů, přesněji několik tuctů, jsou k vidění v přehledné osmdesáti dvou stránkové brožuře, která mapuje jak nové, tak zrekonstruované projekty z oblasti zdravotnictví, dopravy, školství, ale i prodeje a volného času nebo kancelářských prostor napříč Evropou. V rámci našeho regionu se do přehledu dostaly kromě výrobního závodu a kanceláří společnosti MTA na Slovensku, především zcela nové prostory společnosti Armstrong v Praze. Díky začlenění kompletního portfolia produktů, od minerálních produktů, přes kovy až po dřevo, tak funguje i jako showroom.


Mezi další evropské projekty patří kanceláře Ernst & Young v Polsku, Pitney Bowes v Itálii nebo centrální prodejna H&M ve střední Evropě a multimediální centrum Mediatheque de Caen ve Francii. Ve všech projektech se odráží stopadesátiletá tradice společnosti, kde vše sice stojí na zkušenostech, ale zároveň se vyznává jednoduchost a praktičnost, neboli "Méně je více".

A Book 2017 je ke stažení zde.
Source: Armstrong
Added by: Tisková zpráva, 31.05.17 23:30
Attendance: 873 readers
Share: 
Send link to this page by email
Your name Your e-mail address
Message
Addresses  (comma separated)
Job find
Actuals
Event calendar
arrow
November 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Daily news
e-SHOP
BLOG - last articles
Last comments
BLOG - last comments
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
All materials shown on this web site are subjected to copyright (No.121/2000 Sb.). Any publication or distribution of the content is forbidden without a written consent of the provider.
archiweb.cz uses news agency reports of ČTK, which stipulates all copyright. Any publication or distribution of the content from ČTK sources is forbidden without a written consent of ČTK.