Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
LOGIN  (permanent)
User:
Password:
Lost password?
New user registration
archiweb
NOVY fullbanner
SEARCH   in      
Zátěžové koberce nové generace
Zátěžové koberce nové generace

O kolekci kobercových čtverců Freestile se dá bez nadsázky hovořit jako o revoluci v oboru koberců a podlahových krytin. Novinka od německého výrobce Object Carpet v sobě spojuje všechny hlavní výhody textilních i tvrdých podlahovin, a vytváří tak zcela unikátní mix obou stylů, který v současnosti nemá na trhu sobě rovnou konkurenci.Inovace se týká nejen ploše tkané struktury s extrémně tvrdým povrchem, ale především geniálního designu. Kolekci Freestile navrhlo designérské duo Kathrin a Mark Patel, kteří vytvořili 16 různých vzorů inspirovaných světovými metropolemi (od Aberdeenu až po Ženevu), každý ve 4 barevných variantách. Navržené motivy pak byly rozřezány na čtverce o rozměrech 50x50 cm, což ve výsledku znamená, že tyto čtverce lze pokládat naprosto libovolně a výsledkem je vždy originální motiv. Sofistikovaný design zároveň zaručuje harmonický a vyvážený vzhled výsledné podlahy.Výhody zátěžových kobercových čtverců Freestile:
  • Jsou vysoce odolné, vhodné do prostor s vysokou frekvencí pohybu.
  • Speciální rubová úprava zajišťuje výborné akustické vlastnosti, čtverce jsou navíc díky ní rozměrově stabilní.
  • Kolekce Freestile je vyrobena ze 100% recyklovatelných materiálů (PET).
  • Neobsahuje PVC ani bitumeny.
  • Freestile je vhodnou podlahovou krytinou i pro osoby trpící alergií.
  • Digitální technologie tisku dodává kobercovým čtvercům prostorový efekt.
  • Podlaha z kobercových čtverců Freestile je protiskluzová.

Zátěžové kusové koberce

Novinkou letošního roku je pak kolekce RugXstyle, která z původního Freestilu vychází a přepracovává ho do podoby kusových koberců. Vybráno bylo 6 designů, 5 původních s drobnými úpravami a 1 zbrusu nový. Každý design je k dispozici ve dvou barevných variantách a třech rozměrech. Celá kolekce navíc nedávno získala prestižní cenu za produktový design Red Dot Award.Freestile i RugXstyle se hodí především do míst s předpokládanou vysokou zátěží. Jsou tedy ideálním řešením do prostor, jako jsou hotely, restaurace, kanceláře, obchody, showroomy a další, kde se tradičně podkládá zátěžová podlaha.Chcete-li si prohlédnout vzorky kobercových čtverců i kusových koberců Freestile a RugXstyle na vlastní oči, navštivte náš BOCA showroom na Floře, kde vám rádi vše ukážeme a případně poradíme s výběrem té nejvhodnější podlahové krytiny pro vás.
Source: BOCA Group, a.s.
Added by: Tisková zpráva, 30.05.17 07:00
Attendance: 1504 readers
Share: 
Send link to this page by email
Your name Your e-mail address
Message
Addresses  (comma separated)
Related articles
Comments
Subject Author Date
show all comments add comment
Job find
Actuals
Event calendar
arrow
January 2018
arrow
Daily news
e-SHOP
BLOG - last articles
Last comments
BLOG - last comments
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
All materials shown on this web site are subjected to copyright (No.121/2000 Sb.). Any publication or distribution of the content is forbidden without a written consent of the provider.
archiweb.cz uses news agency reports of ČTK, which stipulates all copyright. Any publication or distribution of the content from ČTK sources is forbidden without a written consent of ČTK.