Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Zátěžové koberce nové generace
Zátěžové koberce nové generace

O kolekci kobercových čtverců Freestile se dá bez nadsázky hovořit jako o revoluci v oboru koberců a podlahových krytin. Novinka od německého výrobce Object Carpet v sobě spojuje všechny hlavní výhody textilních i tvrdých podlahovin, a vytváří tak zcela unikátní mix obou stylů, který v současnosti nemá na trhu sobě rovnou konkurenci.Inovace se týká nejen ploše tkané struktury s extrémně tvrdým povrchem, ale především geniálního designu. Kolekci Freestile navrhlo designérské duo Kathrin a Mark Patel, kteří vytvořili 16 různých vzorů inspirovaných světovými metropolemi (od Aberdeenu až po Ženevu), každý ve 4 barevných variantách. Navržené motivy pak byly rozřezány na čtverce o rozměrech 50x50 cm, což ve výsledku znamená, že tyto čtverce lze pokládat naprosto libovolně a výsledkem je vždy originální motiv. Sofistikovaný design zároveň zaručuje harmonický a vyvážený vzhled výsledné podlahy.Výhody zátěžových kobercových čtverců Freestile:
  • Jsou vysoce odolné, vhodné do prostor s vysokou frekvencí pohybu.
  • Speciální rubová úprava zajišťuje výborné akustické vlastnosti, čtverce jsou navíc díky ní rozměrově stabilní.
  • Kolekce Freestile je vyrobena ze 100% recyklovatelných materiálů (PET).
  • Neobsahuje PVC ani bitumeny.
  • Freestile je vhodnou podlahovou krytinou i pro osoby trpící alergií.
  • Digitální technologie tisku dodává kobercovým čtvercům prostorový efekt.
  • Podlaha z kobercových čtverců Freestile je protiskluzová.

Zátěžové kusové koberce

Novinkou letošního roku je pak kolekce RugXstyle, která z původního Freestilu vychází a přepracovává ho do podoby kusových koberců. Vybráno bylo 6 designů, 5 původních s drobnými úpravami a 1 zbrusu nový. Každý design je k dispozici ve dvou barevných variantách a třech rozměrech. Celá kolekce navíc nedávno získala prestižní cenu za produktový design Red Dot Award.Freestile i RugXstyle se hodí především do míst s předpokládanou vysokou zátěží. Jsou tedy ideálním řešením do prostor, jako jsou hotely, restaurace, kanceláře, obchody, showroomy a další, kde se tradičně podkládá zátěžová podlaha.Chcete-li si prohlédnout vzorky kobercových čtverců i kusových koberců Freestile a RugXstyle na vlastní oči, navštivte náš BOCA showroom na Floře, kde vám rádi vše ukážeme a případně poradíme s výběrem té nejvhodnější podlahové krytiny pro vás.
Zdroj: BOCA Group, a.s.
Vložil: Tisková zpráva, 30.05.17 07:00
Návštěvnost: 1505 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.