Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
LOGIN  (permanent)
User:
Password:
Lost password?
New user registration
archiweb

SEARCH   in      
Aktuální trendy: metalické mozaiky
Aktuální trendy: metalické mozaiky

Hisbalit mosaico vychází vstříc potřebám současné architektury komplexní nabídkou mozaiky s kovovým vzhledem, která splňuje náročné požadavky nejen na širokou paletu barev, textur a tvarů, ale také na technické vlastnosti a vysokou odolnost materiálů.Tvůrci kolekce URBAN CHIC a TEXTURAS  kladli hlavní důraz na architektonické použití: mozaiky v čistých liniích a moderních kovových tónech mají řadu odstínů, v matném, lesklém a protiskluzném provedení, které lze libovolně kombinovat dle daného architektonického návrhu.Kreativitě se v Hisbalitu meze nekladou

Značka HISBALIT se soustřeďuje na to, aby architektům a interiérovým designérům nabídla neomezené tvarové i barevné možnosti. Celkem 27 odstínů matné, lesklé a protiskluzné mozaiky ve 4 formátech včetně hexagonů a koleček nabízí nekonečně variací pro originální návrhy včetně autorských směsí anebo dekorací.  Různé textury mozaiky zazáří ve světle

Krása této mozaiky vynikne právě v kombinaci různých textur a kovových odlesků, i v ne zcela obvyklých formátech, jako jsou kolečka a hexagony. Správně nasvícený obklad oživí interiér, nejen na podlaze nebo stěnách, ale i na lavicích, lehátkách, za kuchyňskou linkou. 


Estetika i odolnost bez kompromisu

S mozaikou URBAN CHIC a TEXTURAS není nutné dělat kompromisy. Elegantní kovový povrch mozaiky není nijak delikátní a obklad je velice odolný. Mozaika může být použita na podlaze, ve vlhku a také v exteriéru, například na fasádě nebo v bazénu (na rozdíl od většiny kovové mozaiky na trhu).
 


Základní charakteristiky HISBALIT URBAN CHIC a TEXTURAS

27 barev

Čtyři základní formáty:
2,5×2,5 cm, 4x4 cm, hexagony 2,3x2,6 cm, kolečka d=1,9 cm

Povrch:
matný, lesklý, protiskluzový 

Použití: na zdi i podlahy, interiér i exteriér

Vynikající pro projektové použití

Author: Tisková zpráva, 19.05.17 15:15
Attendance: 1092 readers
Share: 
Send link to this page by email
Your name Your e-mail address
Message
Addresses  (comma separated)
Comments
Subject Author Date
show all comments add comment
Job find
Actuals
Event calendar
arrow
November 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Daily news
e-SHOP
BLOG - last articles
Last comments
BLOG - last comments
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
All materials shown on this web site are subjected to copyright (No.121/2000 Sb.). Any publication or distribution of the content is forbidden without a written consent of the provider.
archiweb.cz uses news agency reports of ČTK, which stipulates all copyright. Any publication or distribution of the content from ČTK sources is forbidden without a written consent of ČTK.