Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
LOGIN  (permanent)
User:
Password:
Lost password?
New user registration
archiweb

SEARCH   in      
ADMONTER – dřevěné podlahy pro hotely, restaurace a kanceláře
ADMONTER – dřevěné podlahy pro hotely, restaurace a kancelářeRakouská manufaktura Admonter, která se v posledních letech etablovala na prémiového dodavatele dřevěných podlah a interiérových prvků pro horské hotely a restaurace, přenesla získané zkušenosti do nové receptury přírodního oleje, který tvoří finální úpravu jednotlivých prvků.


"Základem pro úspěšný projekt je kvalita detailu a dlouhá životnost, obojí kloubí naše nová olejová úprava EASY CARE, která obsahuje maximum přírodních složek. Důležitou součástí je i jednoduchá údržba, která byla vždy u olejovaných povrchů náročná."


Během let jsme vytipovali několik produktů, které jsou pro hotely, restaurace ale i kanceláře nejčastěji žádané a postupně jsme je vypiplali k dnešní podobě. A můžeme je vřele doporučit i do dalších projektů. Jedná se především o varianty dubu evropského s úpravou kartáčování ve světlých tonech SALIS, LALPIS, STONE a horského modřínu, který je pro náš region tak typický.


Výhodou těchto podlah je nejen poctivá síla nášlapné vrstvy a precizní zpracování, ale především již zmiňovaná olejová úprava. Po pokládce je možno ještě podlahu finálně zaleštiti pro zvýšení její odolnosti, což je pro frekventované plochy velice důležité.


Více o podlahách ADMONTER
http://www.admonter.eu/cs/floors-hardwood/

Pro nábytkové prvky Admonter vyrábí také řadu velkoplošných desek
http://www.admonter.eu/cs/our_natural_wood_panels/
Source: Admonter
Added by: Tisková zpráva, 07.04.17 13:30
Attendance: 997 readers
Share: 
Send link to this page by email
Your name Your e-mail address
Message
Addresses  (comma separated)
Comments
Subject Author Date
show all comments add comment
Job find
Actuals
Event calendar
arrow
November 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Daily news
e-SHOP
BLOG - last articles
Last comments
BLOG - last comments
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
All materials shown on this web site are subjected to copyright (No.121/2000 Sb.). Any publication or distribution of the content is forbidden without a written consent of the provider.
archiweb.cz uses news agency reports of ČTK, which stipulates all copyright. Any publication or distribution of the content from ČTK sources is forbidden without a written consent of ČTK.