Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
LOGIN  (permanent)
User:
Password:
Lost password?
New user registration
archiweb

SEARCH   in      
Skládací stůl yuno od Wiesner-Hager zaslouženě získal ocenění Red Dot Award: Product Design 2017
Skládací stůl yuno od Wiesner-Hager zaslouženě získal ocenění Red Dot Award: Product Design 2017

Inovativní skládací stůl yuno od firmy Wiesner-Hager zaslouženě získal mezinárodně uznávané ocenění Red Dot Award 2017. Ocenění se uděluje na základě rozhodnutí přibližně 40členné poroty nezávislých designérů, učitelů designu a novinářů věnujících se tomuto oboru, kteří testovali, vyhodnocovali a konzultovali 5 500 přihlášených výrobků z 54 zemí.

"Cena Red Dot Award nás velice potěšila. Kromě cti, které se nám za stůl yuno před několika týdny dostalo při předávání cen European Product Design Awards 2017, toto ocenění opět potvrdilo vysokou kvalitu designu výrobků. To potvrzuje správný směr naší strategie, na kterou se spoléháme a která stojí na odlišování výrobků právě jejich designem!" uvedl Markus Wiesner, výkonný ředitel Wiesner-Hager.

Ve společnosti Wiesner-Hager chápou design jako kombinaci prvotřídního designu a inovativní funkčnosti nábytku. Stůl yuno vyniká svým zjednodušeným designem v propojení se sofistikovaným technologickým konceptem. Vyznačuje se výhodami skládacího stolu a zároveň se vyhýbá tradičním nevýhodám: samotný stůl se neskládá, což výrazně šetří čas při sestavování a rozkládání. Jedinečná konstrukce ovšem umožňuje zhuštěné stohování stolů na sebe, což ušetří spoustu místa při skladování.

Obzvlášť praktický: manipulaci se stolem yuno zvládne jedna osoba. Aby byla manipulace s ním ještě jednodušší, má přímo v části nohou, po kterých se posouvá, instalovaná malá kolečka. Stoly proto není potřeba z jednoho místa na druhé přenášet - lze je jednoduše naklonit na stranu a popojet s nimi na požadované místo. Díky speciálně navrženému vozíku pro stohování stolků a těmto kolečkům stačí na stohování a přesouvání stolků yuno jediný člověk.

Firma Wiesner-Hager obdržela ocenění Red Dot Award za stůl yuno již dříve. Skládací stolek vyšel z designové dílny Andrease Kroba (B4K).O firmě WIESNER-HAGER:
Wiesner-Hager je rakouský specialista na kancelářský nábytek a  interiérový design kanceláří. Společnost má dva výrobní závody - jeden se nachází v jejím sídle v hornorakouském Altheimu a druhý v Humpolci v České republice. Kromě toho má firma i pobočky v Německu, Francii, Spojeném království, Holandsku a České republice, a také reprezentativní kanceláře mimo jiné na Ukrajině, v Bulharsku a ve Spojených arabských emirátech. Ve Spojených státech, Japonsku a Korei má společnost své licencované partnery. Společnost má 304 zaměstnanců. Obrat firmy Wiesner-Hager v uplynulém finančním roce 2016/17 byl 35 milionů eur. 56 % obratu tvořil vývoz. Společnost je už několik let lídrem na domácím rakouském trhu s kancelářskými židlemi a komunikačním nábytkem.

Více informací můžete nalézt na www.wiesner-hager.com
Source: Wiesner-Hager Project s.r.o.
Added by: Tisková zpráva, 31.03.17 09:50
Attendance: 1261 readers
Share: 
Send link to this page by email
Your name Your e-mail address
Message
Addresses  (comma separated)
Job find
Actuals
Event calendar
arrow
November 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Daily news
e-SHOP
BLOG - last articles
Last comments
BLOG - last comments
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
All materials shown on this web site are subjected to copyright (No.121/2000 Sb.). Any publication or distribution of the content is forbidden without a written consent of the provider.
archiweb.cz uses news agency reports of ČTK, which stipulates all copyright. Any publication or distribution of the content from ČTK sources is forbidden without a written consent of ČTK.