Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
LOGIN  (permanent)
User:
Password:
Lost password?
New user registration
archiweb

SEARCH   in      
Dokonalé spojení krásy a čistých linií: židle MACAO v interiéru od Adolfa Loose
Dokonalé spojení krásy a čistých linií: židle MACAO v interiéru od Adolfa LooseWiesner-Hager si může na konto
připsat další prestižní spolupráci: nově svým nábytkem vybavila přednáškovou místnost v jednom z plzeňských bytů navržených Adolfem Loosem.
Slavný architekt v západočeském městě realizoval několik zakázek. Část jím navržených bytů postupně prošla či ještě prochází rekonstrukcí a je k vidění v rámci oficiálních prohlídkových tras. Rekonstrukcí interiéru bytu Krausových v Bendově ulici č. 10 (provozuje Plzeň Turismus, p. o.) byl pověřen architekt Ludvík Grym, který citlivě navázal na odkaz svého předchůdce mimo jiné i výběrem židlí do přednáškové místnosti. Pro tento prostor, který slouží návštěvníkům tzv. 1. prohlídkové trasy (byty Krausových a Voglových), zvolil židle MACAO. Vynikají střídmou jednoduchostí, plynulými konturami i odolností a respektují tak Loosovu filozofii a přístup k architektuře: MACAO jako by dokonale naplňovala Loosovo motto "ornament je zločin". Umělohmotné skořepinové židle s područkami jsou v elegantní bílé barvě a návštěvníkům poskytují příjemný komfort nejen při komentovaných prohlídkách, ale také při přednáškách, seminářích či školeních.
Source: Wiesner-Hager Project s.r.o.
Added by: Tisková zpráva, 10.03.17 13:55
Attendance: 1508 readers
Share: 
Send link to this page by email
Your name Your e-mail address
Message
Addresses  (comma separated)
Job find
Actuals
Event calendar
arrow
December 2017
arrow
Daily news
e-SHOP
BLOG - last articles
Last comments
BLOG - last comments
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
All materials shown on this web site are subjected to copyright (No.121/2000 Sb.). Any publication or distribution of the content is forbidden without a written consent of the provider.
archiweb.cz uses news agency reports of ČTK, which stipulates all copyright. Any publication or distribution of the content from ČTK sources is forbidden without a written consent of ČTK.