Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
LOGIN  (permanent)
User:
Password:
Lost password?
New user registration
archiweb
NOVY fullbanner
SEARCH   in      
Celoskleněná okna SKYWALL na rodinném domě v Ostravě
Celoskleněná okna SKYWALL na rodinném domě v Ostravě


Celoskleněný design z exteriéru. Fixní okna bezrámová. Přírodní dřevo v interiéru, v decentním zastoupením pouze na otvíravých částech. To jsou okna SKYWALL navržená architektem Zdeňkem Fránkem.
SKYWALL využívá spojení nejlepších vlastností dřeva a skla v zcela nové dimenzi. Přírodní dřevo zajišťuje příjemný pocit v interiéru, zvenku chrání přetažená skla dřevěné rámy před povětrnostními vlivy a okno se tak stává bezúdržbovým. Přetažená skla jsou keramicky potištěná (smaltovaná).


Na rodinném domě v Ostravě jsme dřevěná okna vyrobili z dubu v přírodním oleji v interiéru, který ladí s podlahou a dalšími doplňky. Všechna okna jsou pro maximální spojení s okolní zahradou bezrámová, vnitřní podlaha plynule navazuje na venkovní. V obývací části byla osazena dvě skla rozměru 6x3m pro ničím nerušené výhledy a rohový spoj řešen nejsubtilnějším strukturálním spojem.

foto: Martin Krba
Author: Tisková zpráva, 15.02.17 10:00
Attendance: 3104 readers
Share: 
Send link to this page by email
Your name Your e-mail address
Message
Addresses  (comma separated)
Related articles
Comments
Subject Author Date
show all comments add comment
Job find
Actuals
Event calendar
arrow
December 2017
arrow
Daily news
e-SHOP
BLOG - last articles
Last comments
BLOG - last comments
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
All materials shown on this web site are subjected to copyright (No.121/2000 Sb.). Any publication or distribution of the content is forbidden without a written consent of the provider.
archiweb.cz uses news agency reports of ČTK, which stipulates all copyright. Any publication or distribution of the content from ČTK sources is forbidden without a written consent of ČTK.