Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
LOGIN  (permanent)
User:
Password:
Lost password?
New user registration
archiweb
NOVY fullbanner
SEARCH   in      
Zažijte v Karlíně industriál na vlastní kůži
Zažijte v Karlíně industriál na vlastní kůži

V červnu loňského roku se v pražském Karlíně otevřel nový showroom autorského nábytku Vladana Běhala a vybraných světových designových firem z různých částí Evropy, který si postupně získává více a více na oblibě mezi zákazníky a fanoušky designu.
 
V Šaldově ulici 1A lze na vlastní kůži zažít originalitu Vladanova autorského nábytku, který vzniká pod značkou Vladan Běhal Design ve vlastních výrobních prostorech v Olomouci.
 
Showroom VLADAN BĚHAL DESIGN je místem, kde se můžete ve výjimečném industriálním prostoru seznámit s prací Vladana Běhala a řady zahraničních designérů, se kterými spolupracuje.
 
Ale nejde jen o to nábytek a interiérové doplňky ukázat. Je to místo, kde se Vladan a jeho kolegové s vínem nebo kávou v ruce rádi setkají se zákazníky a přáteli, aby tak všichni sdíleli společný zájem o kvalitní design. Nadčasovost designových kousků VLADAN BĚHAL DESIGN je postavena na přírodních prvcích a kvalitních materiálech. Všechny kusy se vyznačují nadčasovou tvarovou stručností základních geometrických těles a zároveň elegancí, kterou jim dodává mistrně zpracovaný materiál do posledního detailu.
 
Mezinárodní zkušenosti i působnost Vladana přivedly do nového showroomu i značky, za kterými byste museli až za hranice naší republiky. Přímo na místě si lze vybrat solitéry nebo pro sebe v katalozích návrhářů objevit jiné další, které exkluzivně v České republice zastupuje.
 
Jsou to zejména italská designová svítidla KNIKERBOKER a IN-ES.ARTDESIGN, španělská ručně vyráběná svítidla ARTURO ALVAREZ nebo industriální a betonová svítidla LOFTLIGHT. Mimo světel se můžete pokochat retro a elegantními italskými židlemi CIGNINI nebo francouzskými koberci TOULEMONDE BOCHART z přírodních materiálů, vyzkoušet též můžete úžasně pohodlné sedačky italské rodinné manufaktury FRATELLI CATTANEO, které jsou na našem trhu výjimečné sílou použitých přírodních kůží, které jsou u všech modelů 4-5 mm. Sortiment se neustále rozšiřuje a každý měsíc přibyde několik nových solitérů.
 
Showroom ještě stále voní novotou a výjimečnou atmosféru si vychutnává a pochvaluje každý, kdo prostory navštíví. Zažijte u nás industriál na vlastní kůži také…
 
Adresa showroomu:
Šaldova 1A
Karlín, Praha
Česká republika
 
Kotakt:
tel: +420 777 775 923
email: atelier@behaldesign.cz
Source: VLADAN BĚHAL DESIGN
Added by: Tisková zpráva, 28.01.17 08:00
Attendance: 1983 readers
Share: 
Send link to this page by email
Your name Your e-mail address
Message
Addresses  (comma separated)
Comments
Subject Author Date
show all comments add comment
Job find
Actuals
Event calendar
arrow
December 2017
arrow
Daily news
e-SHOP
BLOG - last articles
Last comments
BLOG - last comments
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
All materials shown on this web site are subjected to copyright (No.121/2000 Sb.). Any publication or distribution of the content is forbidden without a written consent of the provider.
archiweb.cz uses news agency reports of ČTK, which stipulates all copyright. Any publication or distribution of the content from ČTK sources is forbidden without a written consent of ČTK.