Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Martin Rajniš - Stavby a strategie vzpoury

V úterý 20. března 2007 od 19:00 hodin bude v aule Fakulty architektury Vysokého učení technického v Brně, Poříčí 5 promítán film Martin Rajniš – strategie svobody. Dokument představí všechna úskalí při snaze realizovat zajímavé dřevěné stavby v české krajině. Ukazuje, jak velkou moc mají nad bytím a nebytím novátorské architektury zakomplexovaní provinční úředníci. Dokument je především o osobnosti Martina Rajniše, který se rozhodl proti této zlovůli bojovat.
Ve středu 21. března 2007 se pak od 19:00 hodin uskuteční v aule FA VUT přednáška architekta Martina Rajniše nazvaná Stavby a strategie vzpoury, která by měla být zkompletováním souboru přibližně deseti přednášek.
Martina Rajniše si můžete můžete připomenout v naší recenzi přednášky Stavba a právo na vzpouru, která proběhla v rámci archterapie na konci května minulého roku v Praze.
Martin Rajniš je současně čtvrtým držitelem Ceny archiwebu.

Autor: Petr Šmídek, 19.03.07 13:05
Návštěvnost: 10197 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.