Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Architekt v praxi 2017 : KAMKAB!NET

V rámci přednáškového cyklu 'Architekt v praxi' určeného pro studenty 2. ročníku MSP se ve čtvrtek 7. prosince 201717:00 hodin uskuteční v místnosti A118 na Fakultě architektury Vysokého učení technického v Brně, Poříčí 5 přednáška Radim Horáka, který je spoluzakladatelem KAMKAB!NET.

Radim Horák (*1981 Brno) po absolvování brněnskéhp gymnázia Vídeňská (1999) navštěvoval Fakultu architektury Vysokého učení technického v Brna, kde promoval v roce 2006. Podnikl cestu napříč USA a absolvoval studijní pobyt na polytechnické univerzitě ve Valencii. Od roku 2011 vede s Hanou Horákovou vlastní vlastní architektonickou praxi.

KAMKAB!NET založili v roce 2011 Hana a Radim Horákovi, kteří svou samostatnou praxi vnímají jako dílnu snoubící v sobě nejen samotnou architekturu (domy, interiéry, veřejné prostory), ale i přesahy do umění (sochy, kresby) a vazbu k místu (k bývalé nouzové dělnické kolonii Kamenná čtvrť), kde se nachází jejich ateliér. Ke každé zakázce přistupují individuálně, dle požadavků investora, rozsahu a souvisejících vstupů z okolí. Pro jejich práci je důležitá mezioborová komunikace. Nabízí komplexní řešení, kdy klienta provedou stavbou od první skicy až po její dokončení.

Více informací >
Zdroj: FA VUT, Brno
Vložil: Petr Šmídek, 07.12.17 14:00
Návštěvnost: 262 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Související architekti
Související ateliéry
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.