Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Dialogy s historií: přednáška Zdeňky Vydrové v Klatovech

Moderní historické město – Litomyšl. Toto není protimluv, ale moto města Litomyšl! A opravdu, město s bohatou historickou zachovanou pamětí se nebojí vstupů současné architektury. Možná právě proto. Protože má silnou identitu. A městu se daří. Nejen, že je lákadlem pro turisty, ale dobře se tam žije!  Historická architektura nám připomíná, jak žili naši předkové a ta moderní odpovídá na naše současné nároky a zároveň zanechává stopu a výpověď o naší době pro naše potomky.
Zdeňka Vydrová
působí od roku 1991 jako městská architektka Litomyšle a patří tak ke klíčovým osobnostem, které stojí za úspěchem města, coby jednoho z center současné české architektury. Její činnost byla v minulém roce oceněna Cenou Ministerstva kultury a vítězstvím v soutěži Architekt obce.
A právě na její přednášku se můžeme těšit v pátek 13. října 2017 v 18:00 hodin v Galerii U Bílého jednorožce v Klatovech v rámci cyklu Dialogy s historií.

Více informací >
Zdroj: Michaela Zucconi
Vložil: Tisková zpráva, 12.10.17 23:10
Návštěvnost: 341 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.