Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Péter Kis a Hans Peter Halbritter: Architektura v okolí Neusiedlerského jezera
Přednáška v rámci výstavy Architektura a víno ve střední Evropě
V rámci doprovodného programu výstavy Architektura a víno ve střední Evropě se uskuteční přednáška architekta Pétera Kise z ateliéru Kis Péter Architects a architekta Hans Petera Halbrittera z ateliéru Architekten Halbritter u. Halbritter ve čtvrtek 16. ledna od 18:00 hodin v Rakouském kulturním fóru v Praze, Jungmannovo náměstí 18, Praha 1 v anglickém jazyce a simultánním překladu z němčiny do čestiny.
Vstup zdarma.

Architekten Halbritter u. Halbritter jsou autory vinařství Scheiblhofer a vinotéky Haus im Puls, jež jsou představeny na výstavě. Na přednášce budou prezentovány nejenom tyto stavby, ale také další významné realizace tohoto architektonické studia, např. Mole West ad.
Architektonické studio Architekten Halbritter u. Halbritter ZT GmbH již padesát let sídlí v Burgenlandu. V čele druhé generace architektů stojí Hans Peter Halbritter. V architektonické tvorbě rodiny Halbritterových se daří skloubit udržitelnost s aktuálním výrazem doby.
 
Péter Kis z ateliéru PLANT - Atelier Péter Kis je autorem vinařství Bazaltbor-Badacsony Kft. Kromě této realizace představí také své další projekty. Péter Kis založil své studio v roce 1997 a zaměřil se na oblast architektury, designu interiéru a plánování krajiny. Studio na sebe několikrát upozornilo renomovanými maďarskými a mezinárodními cenami, publikacemi a výstavami.

Více informací >
Zdroj: Galerie Jaroslava Fragnera
Vložil: Tisková zpráva, 13.01.14 18:50
Návštěvnost: 2723 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Související architekti
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.