Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Soutěž Rodinný dům s obytným podkrovím již popáté
Soutěž Rodinný dům s obytným podkrovím již popáté
VELUX pokračuje v podpoře mladých talentů
Společnost VELUX Česká republika, s.r.o., dodavatel střešních oken, rolet a žaluzií, vyhlašuje již pátý ročník úspěšné soutěže Rodinný dům s obytným podkrovím. Soutěž je určena stejně jako předchozí ročníky studentům středních průmyslových škol stavebních. Záštitu nad pátým ročníkem soutěže převzalo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

„Velmi nás těší zájem studentů o tuto soutěž i stále se zvyšující kvalita přihlášených návrhů. Neotřelé a originální nápady studentů jsou i pro nás inspirující. Už teď se těšíme, čím nás soutěžící překvapí v pátém ročníku soutěže,“ sdělila ing. Jana Mašatová ze společnosti VELUX. Cílem soutěže je podpora kreativní práce mladých budoucích architektů
a projektantů a umožnění dalšího vzdělávání v oblasti obytných podkroví, kde jsou použita střešní okna jako hlavní zdroj prosvětlení. Účastníci soutěže budou mít také možnost vzájemně sdílet a konfrontovat své zkušenosti se zpracováním tohoto tématu.

Do pátého ročníku soutěže se studenti mohou zaregistrovat nejpozději do úterý 30. prosince 2008, a to prostřednictvím on-line formuláře na webových stránkách společnosti VELUX – www.velux.cz. Uzávěrka pro odevzdání zpracovaných soutěžních návrhů je 30. dubna 2009. Do soutěže mohou být přihlášeny projekty rodinných domů, kde jsou použita střešní okna jako hlavní zdroj denního prosvětlení. Odborná porota bude projekty posuzovat podle těchto kritérií: celkové architektonické a technické řešení objektu, technicky správný návrh střešních oken s ohledem na zajištění optimálního osvětlení, ventilace a respektování zásad stavební fyziky a správná specifikace výrobků VELUX.

V prvním kole soutěže bude porotou složenou ze zástupců přihlášených škol a společnosti VELUX vybráno a oceněno šest nejlepších návrhů. První tři návrhy z každé školy pak postoupí do celostátního kola. Ve druhém – celostátním - kole zasedne porota složená z nezávislých odborníků a jednoho zástupce společnosti VELUX. Společně pak vyhodnotí návrhy a určí tři absolutní vítěze, kteří si rozdělí finanční výhry v celkové hodnotě 30 000 Kč. Mimo hlavní ceny může porota udělit i zvláštní ocenění.

Slavnostní vyhlášení vítězů pátého ročníku soutěže Rodinný dům s obytným podkrovím se uskuteční v červnu 2009 za účasti odborné poroty, vítězů a jejich profesorů či spolužáků.

> Informace o soutěži na stránkách společnosti VELUX
Zdroj: Velux
Vložil: Tisková zpráva, 04.11.08 11:55
Návštěvnost: 7520 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.