Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
V Estonsku probíhá mezinárodní soutěž

V jihoestonském městě Võru probíhá mezinárodní architektonicko-urbanistická soutěž. Předmětem soutěže je ideový návrh zastavovacího plánu lokality na břehu jezera Tamula.
Město Võru mající necelých 15.000 obyvatel leží v atraktivní lokalitě poblíž pěti jezer. Soutěžní lokalita má rozlohu 8,24 ha, zastavitelná plocha má cca 3 ha. Účelem soutěže je vytvořit nové městské centrum, které by přitáhlo na břeh jezera Tamula aktivity atraktivní nejen pro obyvatele z okolí, ale i pro turisty.
Vítěz obdrží 300.000 estonských korun (1 Kč = cca 1,5 EEK) a návrh bude sloužit jako podklad pro další plánování. Z toho důvodu je soutěž určena evropským architektům majícím autorizaci.
Uzávěrka soutěže je 22.8.2008. Bližší informace a základní podklady naleznete na stránkách estonské Unie architektů zde>
Autor: Martin Rosa, 09.06.08 15:40
Návštěvnost: 5751 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.